[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery KE STAŽENÍ

USB Drive Recovery je jednoúčelový program k záchraně dat ztracených náhodným vymazáním či poškozením souborů, adresářů a kořenových adresářů USB flash disků.

 

  USB Drive Recovery

Instalace je prostá – program se umístí do Program Files, nabídne vytvoření ikony na ploše a v panelu rychlého spuštění. Po spuštění se nám zobrazí základní obrazovka s třemi volbami: Basic Search, Deep Search a Signature Search.

 Výchozí obrazovka USB Drive Recovery

Po spuštění kterékoliv z možností vidíme základní data o připojených USB discích jako jsou: kapacita, typ formátování, model, počáteční a konečný sektor, počet partition na disku a další. Vybereme flash disk, na kterém hledáme data k záchraně a zvolíme šipku vpravo dole (není nijak označena). Program začne daný disk prohledávat coby jednu partition a hledat data k záchraně.

 

Prohledat disk coby jednu partition

Po prohledání se nám zobrazí adresářová struktura veškerých dat, která se dají zachránit. Vybereme soubory a složky k záchraně a zvolíme z pravého menu Save. Také si můžeme uložit výpis adresářové struktury pomocí Save Log.

Uložení požadovaných dat

Basic Search umožňuje pouze prohledání disku, Deep Search záchranu dat, a zvláštní možnost představuje Signature Search, která nám umožňuje specifikovat typy souborů k obnovení. Navíc nabízí možnost DDR Thorough Scanning Algorithm Search, která má posílit základní hledací mechanismus, ovšem za cenu prodloužení doby zpracování požadavku. 

USB Drive Recovery/DDR Pen Drive Recovery využijete k záchraně dat z USB disků. V trial verzi nabízí pouze prohledání flash disků, nalezená obnovitelná data se dají uložit pouze pomocí plné verze.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama