[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Typhoeus Hotkeys KE STAŽENÍ ZDARMA

Jak již samotný název tohoto programu napovídá, bude se jednat o nějaké klávesové zkratky, které si zde pochopitelně popíšeme. Pokud denně pracujete několik hodin na počítači, rozhodně si danou práci budete chtít co nejvíce ušetřit. Pomocí aplikace s názvem Typhoeus Hotkeys toho poměrně snadno docílíte.

 

Typhoeus Hotkeys je dokonalý program, který si snadno a rychle nainstalujete na svůj počítač a ještě je vhodné hned na samotném začátku říci, že je program Typhoeus Hotkeys zcela zdarma.
 
Je primárně určený pro počítače s operačním systémem Windows, takže pokud i vy tento nejrozšířenější systém používáte, rozhodně není problém si na něj program s názvem Typhoeus Hotkeys nainstalovat. 
Typhoeus Hotkeys slouží pro jednoduchou správu vašich klávesových zkratek. Nějaké klávesové zkratky jsou v systému napevno nadefinované, nicméně po nějaké době používání sami zjistíte, že by se vám hodila další klávesová zkratka pro nějakou činnost, kterou třeba denně několikrát děláte a víte, že by vám ušetřila poměrně hodně času.
Klávesové zkratky je díky programu Typhoeus Hotkeys využít prakticky na cokoliv, třeba na otevření nějakého nadefinovaného souboru, který denně otevíráte. Správa programu Typhoeus Hotkeys je jednoduchá a stačí vyplnit pouze dvě políčka.
Prvním políčkem je vyplnění klávesové zkratky, kterou pouze stisknutím daných kláves aktivujete a na druhé straně je potřeba vybrat složku, dokument nebo něco dalšího, co se po stisknutí klávesové zkratky spustí. Jedná se o dokonalou věc, která Vám denně může ušetřit i několik desítek minut.
 
Pokud i vy hledáte nějaký program na jednoduchou úpravu klávesových zkratek, nejlepší je si rovnou nainstalovat program Typhoeus Hotkeys, který je nesmírně snadný a jednoduchý na používání.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 13:16

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama