[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

TuneUp Utilities KE STAŽENÍ

Přejete si, aby se vaše aplikace na počítači bleskurychle načítaly? Chcete prodloužit životnost baterie? Prostě celkově optimalizovat váš počítač bez toho, aniž byste ho museli celý přeinstalovat? TuneUp Utilities je právě to, co hledáte!

 

Hlavními funkcemi v TuneUp Utilities jsou Disk Cleaner. Tato část programu odstraňuje residuální data z více než 150 populárních programů a ještě k tomu se zbaví téměř 30 důležitých vlastností Windows, jako je Media Player a MSI například. Efektivně a hlavně bezpečně odstraní zbylé údaje, které jsou již nepotřebné. Nejnovější verze TuneUp Disk Cleaner dokáže vyhledat až 6x tolik souborů než jeho starší verze.
Další funkcí je Browser Cleaner, ten zbaví prohlížeč stop zanechaných více než 25 prohlížeči, včetně Chromu, IE a Firefoxu. S odstraňováním Flash cookies prohlížeče si poradí lépe, než samotný prohlížeč.
 
Mezi další můžeme zařadit - Live Optimalization 2.0, které zlepšuje proces přidělování priority u všech procesů a pomáhá tak zastavit hladové procesy. Jednoduše vyhledá procesy, které nejsou aktivně využívány, a přesto spotřebují spoustu CPU. Aktivní programy se tak stanou mnohem rychlejšími.
 
Jako další funkce můžeme zmínit například - Shortcut Cleaner, Registry Cleaner, Defrag, Deactivator a mnoho dalších. Škála funkcí je opravdu velmi veliká a rozmanitá.
Celý program je kompatibilní s Windows 8 a staršími verzemi, jako jsou Windows XP, Vista a 7. Hlavní výhodou je také ta, že je lokalizován do českého jazyka. Tudíž s nastavením nebudete mít žádné problémy.
 
Jakmile používáte jiné programy k optimalizace, zrychlení a zvýšení výkonu vašeho PC, které ale nefungují nebo neprokazují žádnou viditelnou změnu, tak určitě sáhněte po TuneUp Utilities. Nabídka funkce je opravdu veliká a program je spolehlivý.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:24

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je...

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky...

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek...

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world