[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

TuneUp Utilities KE STAŽENÍ

Přejete si, aby se vaše aplikace na počítači bleskurychle načítaly? Chcete prodloužit životnost baterie? Prostě celkově optimalizovat váš počítač bez toho, aniž byste ho museli celý přeinstalovat? TuneUp Utilities je právě to, co hledáte!

 

Hlavními funkcemi v TuneUp Utilities jsou Disk Cleaner. Tato část programu odstraňuje residuální data z více než 150 populárních programů a ještě k tomu se zbaví téměř 30 důležitých vlastností Windows, jako je Media Player a MSI například. Efektivně a hlavně bezpečně odstraní zbylé údaje, které jsou již nepotřebné. Nejnovější verze TuneUp Disk Cleaner dokáže vyhledat až 6x tolik souborů než jeho starší verze.
Další funkcí je Browser Cleaner, ten zbaví prohlížeč stop zanechaných více než 25 prohlížeči, včetně Chromu, IE a Firefoxu. S odstraňováním Flash cookies prohlížeče si poradí lépe, než samotný prohlížeč.
 
Mezi další můžeme zařadit - Live Optimalization 2.0, které zlepšuje proces přidělování priority u všech procesů a pomáhá tak zastavit hladové procesy. Jednoduše vyhledá procesy, které nejsou aktivně využívány, a přesto spotřebují spoustu CPU. Aktivní programy se tak stanou mnohem rychlejšími.
 
Jako další funkce můžeme zmínit například - Shortcut Cleaner, Registry Cleaner, Defrag, Deactivator a mnoho dalších. Škála funkcí je opravdu velmi veliká a rozmanitá.
Celý program je kompatibilní s Windows 8 a staršími verzemi, jako jsou Windows XP, Vista a 7. Hlavní výhodou je také ta, že je lokalizován do českého jazyka. Tudíž s nastavením nebudete mít žádné problémy.
 
Jakmile používáte jiné programy k optimalizace, zrychlení a zvýšení výkonu vašeho PC, které ale nefungují nebo neprokazují žádnou viditelnou změnu, tak určitě sáhněte po TuneUp Utilities. Nabídka funkce je opravdu veliká a program je spolehlivý.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:24

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden...

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen...

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro...

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world