[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Trust Portal Protection, komplexní zabezpečení počítače proti virům, spyware apod. KE STAŽENÍ

Univerzální program, který dokáže chránit váš počítač proti virům, červům, spyware, útokům z internetu a dalšímu nebezpečí, kterému je váš počítač den co den vystaven. K dispozici máte také ochranu dat pomocí šifrování a jejich případné dokonalé skartace.

 

Program TrustPort Total Protection vám nabídne důležité funkce, jako jsou samozřejmě komplexní antivirus a antispyware, internetovou ochranu dětí před závadným obsahem, automatickou kontrolu všech médií, ochranu dat šifrováním, inteligentní firewall, spolehlivou skartaci dat a mnoho dalšího.
 Trust Portal Protection, komplexní zabezpečení počítače proti virům, spyware apod.
 
Hned po prvním startu TrustPort rozpozná připojené sítě a případně konfliktní bezpečnostní aplikace, u kterých vám nabídne vypnutí jejich rezidentní části. TrustPort si tak okamžitě stahuje antivirové updaty a není jej až taková potřeba nastavovat. Od tohoto okamžiku je váš počítač plně chráněn a vy můžete v klidu spát.
 
Další skvělou vlastností programu TrustPort Total Protection je, že je kompletně celý v českém jazyce. Takže s nastavením a obsluhou programu nebudete mít nejmenší potíže, dokonce ani začáteční uživatelé.
 
Jelikož se jedná o komplexní antivirový a hlavně spolehlivý program, tak vás nemůže překvapit, že instalační soubor má přes 350MB. Instalace je tedy delší, ale určitě stojí za to, si počkat. Samozřejmě si také tento antivirový program nainstalujete na jak starší operační systémy od Windowsu, jako jsou třeba XP, nebo novější a nejnovější operační systémy Windows 7 a 8.
 
Konkurence je velmi vysoká na trhu s antivirovými programy, které jsou dostupné free, takže který pro vás bude tím nejlepším se dá jen těžko určit. Ale určitě bych TrustPort Total Protection věřil a minimálně ho vyzkoušel.

 

Ondřej Vomočil, 01.06.2014 21:13

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama