[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Trust Portal Protection, komplexní zabezpečení počítače proti virům, spyware apod. KE STAŽENÍ

Univerzální program, který dokáže chránit váš počítač proti virům, červům, spyware, útokům z internetu a dalšímu nebezpečí, kterému je váš počítač den co den vystaven. K dispozici máte také ochranu dat pomocí šifrování a jejich případné dokonalé skartace.

 

Program TrustPort Total Protection vám nabídne důležité funkce, jako jsou samozřejmě komplexní antivirus a antispyware, internetovou ochranu dětí před závadným obsahem, automatickou kontrolu všech médií, ochranu dat šifrováním, inteligentní firewall, spolehlivou skartaci dat a mnoho dalšího.
 Trust Portal Protection, komplexní zabezpečení počítače proti virům, spyware apod.
 
Hned po prvním startu TrustPort rozpozná připojené sítě a případně konfliktní bezpečnostní aplikace, u kterých vám nabídne vypnutí jejich rezidentní části. TrustPort si tak okamžitě stahuje antivirové updaty a není jej až taková potřeba nastavovat. Od tohoto okamžiku je váš počítač plně chráněn a vy můžete v klidu spát.
 
Další skvělou vlastností programu TrustPort Total Protection je, že je kompletně celý v českém jazyce. Takže s nastavením a obsluhou programu nebudete mít nejmenší potíže, dokonce ani začáteční uživatelé.
 
Jelikož se jedná o komplexní antivirový a hlavně spolehlivý program, tak vás nemůže překvapit, že instalační soubor má přes 350MB. Instalace je tedy delší, ale určitě stojí za to, si počkat. Samozřejmě si také tento antivirový program nainstalujete na jak starší operační systémy od Windowsu, jako jsou třeba XP, nebo novější a nejnovější operační systémy Windows 7 a 8.
 
Konkurence je velmi vysoká na trhu s antivirovými programy, které jsou dostupné free, takže který pro vás bude tím nejlepším se dá jen těžko určit. Ale určitě bych TrustPort Total Protection věřil a minimálně ho vyzkoušel.

 

Ondřej Vomočil, 01.06.2014 21:13

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama