[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Trillian - multifunkční komunikátor KE STAŽENÍ ZDARMA

Představte si situaci (a možná někteří ani nemusíte, protože ji znáte velmi dobře), že používáte několik komunikačních aplikací. Skype, Facebook, Twitter, do toho ještě mailujete a nastává u vás naprostý a dokonalý chaos z blikajících oken a neutuchajícího pípání, které hlásí nově příchozí zprávy. Pokud už toho máte dost, tak právě Trillian pro vás může být částečným vysvobozením.

 

 

Trillian je vlastně takový multifunkční komunikátor, který vám dokáže spojit všechny vaše účty „pod jednu střechu“. Od jeho prvního vydání uběhlo téměř čtrnáct let, kdy vyšel jako alternativní a volně dostupný IRC klient. Dnes už představuje gigant, zahrnující ty nejvíce používané a populární aplikace současnosti. Těžko byste hledali podobně stavěný program s tak širokým využitím.

 

Jestli si dobře pamatujete software ICQ nebo třeba Miranda (v Česku se hojně využívaly), tak přesně k nim lze Trillian designově přirovnat. Na prvním pohled působí identicky, ale v mnoha ohledech je o vzhledové stránce příjemnější a také přehlednější. Vše má své místo, smysl a každá položka je logicky utvořena tak, že v ní vždy najdete to, co očekáváte a hledáte.

 

 

 

Velkou výhodou je právě spojení několika různých komunikačních služeb, které vám pak v seznamu kontaktů vytvoří skupiny s jasným pojmenováním. Dohromady tak můžete dát právě Facebook, ICQ, Skype, Twitter, MySpace, AIM, Windows Live Messenger, Google Talk a dokonce i e-maily, čímž si značně ulehčíte práci, když budete mít vše na jednom místě. A co je lepší, tak Trillian není jen textový messenger, ale můžete přes něj i volat právě se Skypem nebo používat webkameru.

 

 

 

Pro české uživatele je určitě dobrou zprávou, že je tento komunikátor kompletně v českém jazyce a tak je jakékoliv nastavení úplnou banalitou. Upravit a uzpůsobit můžete vše, co si zamanete. Výhodu také skýtá fakt, že Trillian běží i na Macu či Androidu. Naopak za nevýhodu můžeme považovat drobné reklamy, které se občas objevují v chatovacím okně. Nicméně jsou velmi drobné a v podstatě vás nijak zvlášť neruší. Kdybyste se jich chtěli zbavit, museli byste si pořídit Pro verzi, v níž je zase obsažena synchronizace historie a dokonce i technická podpora.

 

Zkrátka a jednoduše je Trillian ověřenou a dlouholetou stálicí, která vám zařídí přehled a pořádek ve vašich komunikačních službách a to nehledě na to, že jde o sofistikovaný software s minimální zátěží k vašemu systému.

 

 

Tomáš Pospíchal, 01.04.2014 13:20

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama