[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Tasque, plánování a organizování úkolů pro váš počítač či notebook KE STAŽENÍ ZDARMA

Máte spoustu úkolů, připomínek, událostí a dalších věcí, ale nebaví vás to psát na papírky, kartičky, či jiné hmotné prostředky pro zapamatování a připomenutí daného úkolu? Je tu pro vás velmi jednoduchý ale za to skvěle účinný program Tasque. Je to intuitivní nástroj pro každodenní potřebu, čili plánování a organizování vaši úkolů a připomínek, ať už z osobního nebo pracovního života.

 

Program umožňuje průběžně přiřazovat a měnit prioritu jednotlivých položek, editovat jejich názvy, případně i data splnění.
 Tasque, plánování a organizování úkolů pro váš počítač či notebook
 
Uživatelské prostředí programu Tasque je velmi jednoduché a tak jsou zde jasné viditelné vaše události, seřazeny podle dní jak jdou za sebou. Neobsahuje tedy žádné zbytečné funkce a nástroje, které by program zbytečně zdržovali.
 
K dispozici je samozřejmě řádek pro vložení nového úkolu, hlavní okno ovšem patří zejména seznamu úkolů, kategorizovaných podle toho, kdy mají být dokončeny.
 
Jinak zde není na oko viditelné nic, co by vás mělo rušit, či omezovat. Vše je naprosto jednoduché a jasně viditelné a dané. Tohle přesně taky potřebujeme. Žádné blbosti okolo, které by vás rušili a ukazovali, nebo nabízeli to, co nechcete.
 
V čem opravdu tkví jeho výjimečnost, je v jednoduchosti. Jednoduše přidáte další připomínku a ta se vám zobrazí na ploše programu, nic víc, nic míň.
 
O kompatibilitu s nejnovějšími Windowsy 8 od Microsoftu se samozřejmě bát nemusíte. Podporuje i starší Windowsy jako jsou XP, Vista a 7.
 
Proto, jestli vás už omrzely kartičky, papírky či neradi používáte podobné aplikace na mobilním telefonu a radši si přečtete, co vás čeká na vašem PC nebo notebooku, tak jednou z variant a pravděpodobně tou nejjednodušší, ale zároveň nejvýhodnější a nejlepší bude právě aplikace Tasque.
 

 

Ondřej Vomočil, 14.05.2014 10:03

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama