[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

SynWrite Editor, textový editor pro úpravu kódů KE STAŽENÍ ZDARMA

Jednoduchý, ale spolehlivý textový editor s názvem SynWrite Editor, je navržen především tak, aby sloužil pro snadnou editaci, psaní a úpravu zdrojových kódů. Editor vám barevně zvýrazní syntaxi, poskytne vám také funkce pro automatické dokončování zapisovaných příkazů a zdrojový kód je možné procházet ve stromové struktuře.

 

Součástí editoru je také FTP/STFP klient a integrovaná knihovna HTML kódů. Takže komplexnost programu je opravdu veliká. Možností, co se s ním dá dělat je spousta a toho co umí, je také plná škála.
 SynWrite Editor, textový editor pro úpravu kódů
 
Určitě další užitečnou vlastností je, že můžete využívat záložky. Mezi hlavní plusy u tohoto editoru patří hlavně zmiňované funkce, jako jsou barevné zvýrazňování syntaxe, automatické dokončování příkazů, podpora pro téměř všechny kódování, přizpůsobitelné klávesové zkratky a v neposlední řadě přehledné uživatelské rozhraní.
 
Je opravdu velmi jednoduché a intuitivní. Ovládá se velmi pohodlně a celkově celé prostředí na vás působí příjemným dojmem. Nic nepřekáží, vše je tam , kde má být.
 
Podporovaný jazyk je angličtina, ale u programů takovéhoto typu se není moc čemu divit. Angličtina je prostě všude. Program vám nebude dělat problém na žádném operačním systému z dílny firmy Microsoftu. Ať starší Windows 2002, Visty, tak i nejnovější Windows 8. Na žádném z nich nebudete mít problémy program rozchodit.
 
Velikost instalačního souboru je okolo 6MB, tudíž instalace je blesková.
Pokud vás nebaví profesionální programy, se kterými je obtížné se naučit, a pro začátečníky nejsou zrovna nejlepší, tak tento velmi jednoduchý, ale schopný program by se mohl hodit ať začátečníkům, či profesionálním uživatelům, hlavně kodérům, kterým bude velkým přínosem.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:30

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama