[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

SynWrite Editor, textový editor pro úpravu kódů KE STAŽENÍ ZDARMA

Jednoduchý, ale spolehlivý textový editor s názvem SynWrite Editor, je navržen především tak, aby sloužil pro snadnou editaci, psaní a úpravu zdrojových kódů. Editor vám barevně zvýrazní syntaxi, poskytne vám také funkce pro automatické dokončování zapisovaných příkazů a zdrojový kód je možné procházet ve stromové struktuře.

 

Součástí editoru je také FTP/STFP klient a integrovaná knihovna HTML kódů. Takže komplexnost programu je opravdu veliká. Možností, co se s ním dá dělat je spousta a toho co umí, je také plná škála.
 SynWrite Editor, textový editor pro úpravu kódů
 
Určitě další užitečnou vlastností je, že můžete využívat záložky. Mezi hlavní plusy u tohoto editoru patří hlavně zmiňované funkce, jako jsou barevné zvýrazňování syntaxe, automatické dokončování příkazů, podpora pro téměř všechny kódování, přizpůsobitelné klávesové zkratky a v neposlední řadě přehledné uživatelské rozhraní.
 
Je opravdu velmi jednoduché a intuitivní. Ovládá se velmi pohodlně a celkově celé prostředí na vás působí příjemným dojmem. Nic nepřekáží, vše je tam , kde má být.
 
Podporovaný jazyk je angličtina, ale u programů takovéhoto typu se není moc čemu divit. Angličtina je prostě všude. Program vám nebude dělat problém na žádném operačním systému z dílny firmy Microsoftu. Ať starší Windows 2002, Visty, tak i nejnovější Windows 8. Na žádném z nich nebudete mít problémy program rozchodit.
 
Velikost instalačního souboru je okolo 6MB, tudíž instalace je blesková.
Pokud vás nebaví profesionální programy, se kterými je obtížné se naučit, a pro začátečníky nejsou zrovna nejlepší, tak tento velmi jednoduchý, ale schopný program by se mohl hodit ať začátečníkům, či profesionálním uživatelům, hlavně kodérům, kterým bude velkým přínosem.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:30

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama