[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

SyncFolders, rychlá a spolehlivá synchronizace dvou složek KE STAŽENÍ ZDARMA

SyncFolders je velmi přehledný program, který je navržený tak, aby vám snadno a hlavně rychle umožnil synchronizovat obsah dvou složek, včetně podsložek. Můžete tak vytvářet například zálohy pro vaše důležité dokumenty. Synchronizované složky mohou být na různých diskových jednotkách včetně síťových disků a USB disků. Synchronizovat lze jednosměrně nebo obousměrně. Podporováno je vytvoření profilů s nastavením synchronizace různých složek.

 

Program je také schopný rozpoznat a pracovat s různými typy disků jako jsou například paměťovými zařízeními, úložnými místy v síti, nebo také například USB flash disky.
 SyncFolders, rychlá a spolehlivá synchronizace dvou složek
 
Pomocí pokročilého nastavení lze jednoduše celý proces synchronizace, například třeba jako vytvořit plán synchronizace, filtrovat soubory při synchronizaci, určovat cílové složky, natavit pravidelné smazání souborů po určitém časovém období aj. Nastavení také umožňuje vynechat nebo zahrnout položky dle názvu nebo velikosti, způsob řešení konfliktů a další. Aplikace dále také umožňuje sledovat celý průběh synchronizace, takže máte celý proces pod kontrolou.
 
Kompatibilita tohoto programu je se všemi možnými operačními systémy od Microsoftu, jsou jimi: Windows XP, Vista, 2003 Server, 2008 Server, Windows 7/8, 2012 Server. Program není lokalizovaný do českého jazyka, což ale určitě v dnešní době normálnímu uživateli nemůže vadit, protože angličtina je jednoduchá a obsahuje slovíčka, která známe z jiných programů.
 
Celý program je samozřejmě zdarma a velikost instalačního souboru je 1MB. Takže moc místa na disku vám tento prográmek nezabere.
 
Jestli tedy chcete synchronizovat vaše složky, zároveň další způsobe jak zálohovat tak se určitě SyncFolders hodí do seznamu vašich aplikací.

 

 

Ondřej Vomočil, 14.05.2014 06:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama