[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Supremo KE STAŽENÍ

Jednou za čas budete asi potřebovat opravit, nebo třeba pouze a jenom nastavit nějakou věc vašemu kamarádovi, nebo známému, který je bohužel třeba na druhém konci republiky. A co teď? Co v téhle situaci dělat? Nejlepší je si do svého počítače nainstalovat program s názvem Supremo, který je určený pro operační systém Windows a uživatelům je k dispozici zcela zdarma. Pojďme se společně na tento dokonalý program podívat.

 

Supremo je program pro vzdálenou správu počítače, který funguje na bázi a možnosti oboustranné komunikace s připojeným počítačem. Jedná se tedy o dokonalý program, který se díky jednoduchému a přehledně zpracovanému rozhraní dokáže připojit na jakýkoliv počítač, tedy pochopitelně když víte, jaké je IP síť daného počítače.
 
To tedy řeší případ, který jsme si ukazovali v samotném začátku. Kamarád, který je 200 kilometrů od vás chce něco upravit ve svém počítači. Poskytne vám tedy IP a několik dalších údajů, které si zadáte do svého programu Supremo.
Pochopitelně je potřeba, aby druhá strana měla také program Supremo nainstalovaný a vy si sdělíte všechny údaje o své IP síti. Jedná se tedy o oboustranné propojení počítačů, které je velice snadné a efektivní.
 
Pochopitelně než se k někomu na počítač připojíte, druhá strana to umí akceptovat pomocí ID kódu, který za své obrazovce zadá a vy pochopitelně také. 
Program Supremo podporuje dokonalý a poměrně i rychlý přenos souborů, chat mezi uživateli, což je hodně používaná a chválená funkce, kterou si uživatelé během prvního kontaktu doslova a do písmene zamilovali.
 
Supremo je tedy programem, který je poměrně hodně užitečný a v základu slouží pro vzdálenou správu počítače, což se v dnešní době internetu může velice často hodin. Supremo je k dispozici zcela zdarma, takže si jej můžete stáhnout s klidným svědomím i vy.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 12:22

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je...

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky...

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek...

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world