[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Supremo KE STAŽENÍ

Jednou za čas budete asi potřebovat opravit, nebo třeba pouze a jenom nastavit nějakou věc vašemu kamarádovi, nebo známému, který je bohužel třeba na druhém konci republiky. A co teď? Co v téhle situaci dělat? Nejlepší je si do svého počítače nainstalovat program s názvem Supremo, který je určený pro operační systém Windows a uživatelům je k dispozici zcela zdarma. Pojďme se společně na tento dokonalý program podívat.

 

Supremo je program pro vzdálenou správu počítače, který funguje na bázi a možnosti oboustranné komunikace s připojeným počítačem. Jedná se tedy o dokonalý program, který se díky jednoduchému a přehledně zpracovanému rozhraní dokáže připojit na jakýkoliv počítač, tedy pochopitelně když víte, jaké je IP síť daného počítače.
 
To tedy řeší případ, který jsme si ukazovali v samotném začátku. Kamarád, který je 200 kilometrů od vás chce něco upravit ve svém počítači. Poskytne vám tedy IP a několik dalších údajů, které si zadáte do svého programu Supremo.
Pochopitelně je potřeba, aby druhá strana měla také program Supremo nainstalovaný a vy si sdělíte všechny údaje o své IP síti. Jedná se tedy o oboustranné propojení počítačů, které je velice snadné a efektivní.
 
Pochopitelně než se k někomu na počítač připojíte, druhá strana to umí akceptovat pomocí ID kódu, který za své obrazovce zadá a vy pochopitelně také. 
Program Supremo podporuje dokonalý a poměrně i rychlý přenos souborů, chat mezi uživateli, což je hodně používaná a chválená funkce, kterou si uživatelé během prvního kontaktu doslova a do písmene zamilovali.
 
Supremo je tedy programem, který je poměrně hodně užitečný a v základu slouží pro vzdálenou správu počítače, což se v dnešní době internetu může velice často hodin. Supremo je k dispozici zcela zdarma, takže si jej můžete stáhnout s klidným svědomím i vy.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 12:22

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama