[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Supremo KE STAŽENÍ

Jednou za čas budete asi potřebovat opravit, nebo třeba pouze a jenom nastavit nějakou věc vašemu kamarádovi, nebo známému, který je bohužel třeba na druhém konci republiky. A co teď? Co v téhle situaci dělat? Nejlepší je si do svého počítače nainstalovat program s názvem Supremo, který je určený pro operační systém Windows a uživatelům je k dispozici zcela zdarma. Pojďme se společně na tento dokonalý program podívat.

 

Supremo je program pro vzdálenou správu počítače, který funguje na bázi a možnosti oboustranné komunikace s připojeným počítačem. Jedná se tedy o dokonalý program, který se díky jednoduchému a přehledně zpracovanému rozhraní dokáže připojit na jakýkoliv počítač, tedy pochopitelně když víte, jaké je IP síť daného počítače.
 
To tedy řeší případ, který jsme si ukazovali v samotném začátku. Kamarád, který je 200 kilometrů od vás chce něco upravit ve svém počítači. Poskytne vám tedy IP a několik dalších údajů, které si zadáte do svého programu Supremo.
Pochopitelně je potřeba, aby druhá strana měla také program Supremo nainstalovaný a vy si sdělíte všechny údaje o své IP síti. Jedná se tedy o oboustranné propojení počítačů, které je velice snadné a efektivní.
 
Pochopitelně než se k někomu na počítač připojíte, druhá strana to umí akceptovat pomocí ID kódu, který za své obrazovce zadá a vy pochopitelně také. 
Program Supremo podporuje dokonalý a poměrně i rychlý přenos souborů, chat mezi uživateli, což je hodně používaná a chválená funkce, kterou si uživatelé během prvního kontaktu doslova a do písmene zamilovali.
 
Supremo je tedy programem, který je poměrně hodně užitečný a v základu slouží pro vzdálenou správu počítače, což se v dnešní době internetu může velice často hodin. Supremo je k dispozici zcela zdarma, takže si jej můžete stáhnout s klidným svědomím i vy.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 12:22

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých...

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu...

Driver Booster 7: spolehlivý parťák

Driver Booster od IObitu se dlouhodobě zaměřuje na problematiku aktualizace ovládačů. Ta se nemusí každému jevit coby akutní. Nicméně hráči, provozovatelé zabezpečených a stabilních systémů a správci podnikového IT ví o ovládačích své....

BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený

Původně dánský buldoček zahání kybergrázly od oken Windows už od roku 2001. Od té doby se mnohokrát osvědčil v testech antivirových laboratoří. Jeho zuby mají stále ďábelský stisk, ovšem některé z osvojených kousků už nemají...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama