[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Supremo KE STAŽENÍ

Jednou za čas budete asi potřebovat opravit, nebo třeba pouze a jenom nastavit nějakou věc vašemu kamarádovi, nebo známému, který je bohužel třeba na druhém konci republiky. A co teď? Co v téhle situaci dělat? Nejlepší je si do svého počítače nainstalovat program s názvem Supremo, který je určený pro operační systém Windows a uživatelům je k dispozici zcela zdarma. Pojďme se společně na tento dokonalý program podívat.

 

Supremo je program pro vzdálenou správu počítače, který funguje na bázi a možnosti oboustranné komunikace s připojeným počítačem. Jedná se tedy o dokonalý program, který se díky jednoduchému a přehledně zpracovanému rozhraní dokáže připojit na jakýkoliv počítač, tedy pochopitelně když víte, jaké je IP síť daného počítače.
 
To tedy řeší případ, který jsme si ukazovali v samotném začátku. Kamarád, který je 200 kilometrů od vás chce něco upravit ve svém počítači. Poskytne vám tedy IP a několik dalších údajů, které si zadáte do svého programu Supremo.
Pochopitelně je potřeba, aby druhá strana měla také program Supremo nainstalovaný a vy si sdělíte všechny údaje o své IP síti. Jedná se tedy o oboustranné propojení počítačů, které je velice snadné a efektivní.
 
Pochopitelně než se k někomu na počítač připojíte, druhá strana to umí akceptovat pomocí ID kódu, který za své obrazovce zadá a vy pochopitelně také. 
Program Supremo podporuje dokonalý a poměrně i rychlý přenos souborů, chat mezi uživateli, což je hodně používaná a chválená funkce, kterou si uživatelé během prvního kontaktu doslova a do písmene zamilovali.
 
Supremo je tedy programem, který je poměrně hodně užitečný a v základu slouží pro vzdálenou správu počítače, což se v dnešní době internetu může velice často hodin. Supremo je k dispozici zcela zdarma, takže si jej můžete stáhnout s klidným svědomím i vy.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 12:22

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama