[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Super Internet TV, online televize přímo ve vašem počítači KE STAŽENÍ

Program Super Internet TV, jak už sám název napovídá, vám umožní sledovat více jak 800 nejrůznějších televizních online stanic přímo ve vašem počítači a nejen to. Poslouchat lze totiž také rádia nebo sledovat online webkamery.

 

Pro správnou funkci programu je zapotřebí mít nainstalovaný Windows Media Player a RealPlayer, jinak se na nic nepodíváte a nic neposlechnete. Takže bez nich to bohužel nepůjde. Ale WM Player má na svých Windowsech nainstalovaný každý uživatel. Stanice jsou rozděleny podle měst a snadno si můžete i vytvářet seznamy svých oblíbených rádiových stanic apod. Nabídka funkcí je široká a nabídka samotných rádií také, takže je z čeho vybírat.
 Super Internet TV, online televize přímo ve vašem počítači
 
Super internet TV také umožňuje změnu vzhledu pomocí skinů a update seznamu stanic online přes internet. Takže si program můžete jednoduše předělat k obrazu svému, jak to jenom bude díky skinům možné.
 
Program má velmi jednoduché uživatelské rozhraní, se kterým se velmi rychle skamarádíte. Nikde nebudete muset nic zbytečně hledat. Vše je velmi hezky uzpůsobeno oku uživatele, aby hned věděl, kam má kliknout.
 
Jednou nevýhodou u programu je, že program si sice stáhnete zdarma na internetu, ale bohužel jenom trial verzi k vyzkoušení na pár dní. Pokud si budete chtít koupit plnou verzi, tak si připravte něco okolo 900,-. Na tolik si cenní společnost Ahusoft svůj program Super Internet TV.
 
Vedle příjemného uživatelského rozhraní vám program nabídne kompletní anglické prostředí, bohužel se musíte spokojit pouze s tímto a češtinu tak zde nenajdete.
Program je opravdu skvěle vyřešen a hodí se především na cesty, kde máte k dispozici internet ale ne televizi. Přeci jen je snazší přenášet USB modem s internetem, než celou televizi či rádio.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 05:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama