[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Super Internet TV, online televize přímo ve vašem počítači KE STAŽENÍ

Program Super Internet TV, jak už sám název napovídá, vám umožní sledovat více jak 800 nejrůznějších televizních online stanic přímo ve vašem počítači a nejen to. Poslouchat lze totiž také rádia nebo sledovat online webkamery.

 

Pro správnou funkci programu je zapotřebí mít nainstalovaný Windows Media Player a RealPlayer, jinak se na nic nepodíváte a nic neposlechnete. Takže bez nich to bohužel nepůjde. Ale WM Player má na svých Windowsech nainstalovaný každý uživatel. Stanice jsou rozděleny podle měst a snadno si můžete i vytvářet seznamy svých oblíbených rádiových stanic apod. Nabídka funkcí je široká a nabídka samotných rádií také, takže je z čeho vybírat.
 Super Internet TV, online televize přímo ve vašem počítači
 
Super internet TV také umožňuje změnu vzhledu pomocí skinů a update seznamu stanic online přes internet. Takže si program můžete jednoduše předělat k obrazu svému, jak to jenom bude díky skinům možné.
 
Program má velmi jednoduché uživatelské rozhraní, se kterým se velmi rychle skamarádíte. Nikde nebudete muset nic zbytečně hledat. Vše je velmi hezky uzpůsobeno oku uživatele, aby hned věděl, kam má kliknout.
 
Jednou nevýhodou u programu je, že program si sice stáhnete zdarma na internetu, ale bohužel jenom trial verzi k vyzkoušení na pár dní. Pokud si budete chtít koupit plnou verzi, tak si připravte něco okolo 900,-. Na tolik si cenní společnost Ahusoft svůj program Super Internet TV.
 
Vedle příjemného uživatelského rozhraní vám program nabídne kompletní anglické prostředí, bohužel se musíte spokojit pouze s tímto a češtinu tak zde nenajdete.
Program je opravdu skvěle vyřešen a hodí se především na cesty, kde máte k dispozici internet ale ne televizi. Přeci jen je snazší přenášet USB modem s internetem, než celou televizi či rádio.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 05:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama