[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Streaming Audio Recorder, nahrávání, ukládání a editování muziky KE STAŽENÍ

Jednoduchý program k záznamu audia z virtuálních online streamů s názvem Astreaming Audio Recorder. Program jednoduše nabízí vše, co přesně potřebujete k nahrávání, ukládání a editování vaší oblíbené muziky, rozhlasového vysílání nebo cokoliv, co je streamováno online.

 

Jednoduchým a stručným textem vám popíši program. Takže hudbu můžete zaznamenávat například ze serverů pro streamování hudby, jako jsou nejznámější Pandora, Napster, Rhapsody či YouTube.
 Streaming Audio Recorder, nahrávání, ukládání a editování muziky
 
Program obsahuje inteligentní rozpoznání informací o skladbě včetně umělce, kapely, obalu alba a spoustu dalšího, což je velmi užitečná funkce, která vám ušetří čas a starosti s hledáním těchto informací. A jako další funkce jsou, že dokáže rozdělit stopy mezi písněmi, odfiltrovat reklamu, nebo také můžete nastavit plán pro nahrávání. Užitečných funkcí je opravdu několik a všechny se zdají být vcelku hodně povedené.
 
Program má velmi propracované uživatelské prostředí a také jejich webové stránky jsou hezké, udržované a přehledné, takže se v nich velmi snadno můžete orientovat. Vzhledem vám může připomínat velmi populární hudební knihovnu od Applu iTunes.
Streaming Audio Recorder si stáhnete volně na internetu, nebo oficiálních webových stránkách, ale pouze verzi zdarma k vyzkoušení. Pokud byste chtěli plnou verzi ať už pro Windows od Microsoftu nebo Max OS X od Applu, tak si připravte něco okolo 20 dolarů. Není to moc a program je opravdu na velmi slušné úrovni.
 
Jak jsem již zmínil, za kvalitu musíte platit a to u tohoto programu opravdu platí. Uživatelské rozhraní je skvělé a dodávám, že celé je v anglickém jazyce, bohužel se zde nedočkáme českého prostředí.
 
Program doporučuji všem nadšencům do hudby ve všech směrech.

 

Ondřej Vomočil, 03.06.2014 20:12

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama