[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Start Menu Reviver KE STAŽENÍ ZDARMA

Používáte operační systém Windows 7, nebo Windows 8 a nový Windows 8.1? A nevyhovuje Vám z nějakého důvodu nabídka start, která se každou chvilkou mění a stále vám nevyhovuje její umístění, zobrazení a také používání? Pokud je toto přesně váš případ, nejlepší je si nainstalovat utulitu s názvem Start Menu Reviver.

 

Utilita Start Menu Reviver je dokonalá věc, která po nainstalování udělá z vašeho políčka start naprosto novou, změněnou a daleko lepší a přehlednější. Aplikace Start Menu Reviver je zcela zdarma a to je rozhodně skvělé zjištění, které si můžete nainstalovat i vy na svůj osobní počítač nebo notebook. Nicméně jedna podmínka zde je - musíte mít alespoň Windows 7, nebo pak novější Windows 8 a novinku z roku 2014 Windows 8.1.
Pochopitelně každému z nás nesedne hned všechno, co vývojáři vymyslí a jaký vzhled a celkové provedení se jak se říká vypustí do světa. Start Menu Reviver vám umožní si udělat nabídka Start na vašem počítači zcela podle sebe, což je rozhodně skvělé zjištění. 
 
Navíc co se týče samotné grafiky a provedení - všechno vychází z grafiky která je na Windows 8 nebo na mobilních telefonech Nokia - Windows Phone. Dlaždice jsou tedy hodně oblíbené a postupem času se dostaly i na Vaše desktopy. 
Start Menu Reviver je zcela zdarma a jedná se o hodně dobře zpracovanou uživatelskou aplikaci, kterou si jednoduchým nastavením upravíte podle svých potřeb a přání. Jedná se tedy o hodně skvělou a nenáročnou aplikaci, kterou si i vy můžete nainstalovat na váš notebook.
 
Pokud vám tedy z nějakého důvodu nevyhovuje standardní nabídka Start na operačním systému Windows, nejlepší je si nainstalovat program s názvem Start Menu Reviver, který toho umí hodně a hodně vám toho usnadní. K dispozici je zcela zdarma, takže si jej mžete stáhnout i vy.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 11:43

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama