[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Speccy, rozšířené informace o vašem systému a PC KE STAŽENÍ

Defaultí programy pro Windows, které vám nabízejí statistiku o téměř veškerém hardwaru ve vašem PC tak, abyste věděl jak na to zrovna váš počítač je vám nestačí? Tak to byste právě asi měli stáhnout program Speccy, který vám zobrazí přesnou statistiku hardwaru vašeho miláčka.

 

Můžete jej použít samozřejmě jak pro monitoring hardwaru, tak také pro zjišťování samotných informací o jednotlivých komponentech také pro váš report o celkovém hardwarovém složení, což se určitě hodí.
 Speccy, rozšířené informace o vašem systému a PC
 
Všechny údaje, které vám Speccy nabídne lze samozřejmě jednoduše vytisknout nebo uložit do souborů typu XML a TXT.
 
Mezi hlavní zkoumané komponenty vašeho hardwaru patří zajisté ty nejzákladnější, jako jsou procesory, grafické karty, operační systém (zjistí například i sériové číslo), pevný disk, základní deska, zvuková karta a další.
 
Grafické rozhraní je velmi jednoduché a je klasické, jako u dalších programů, které známe od Windowsů.
 
Podle reakcí, které se dočtete na internetu v různých diskuzích, tak tam většinou převládají komentáře typu, že je Speccy absolutně k ničemu a že ho nevyužijí. Ale zase nadruhou stranu tu jsou i chytré a logické komentáře od lidí, kteří říkají, že na Speccy nedají dopustit. Každému asi sedí něco jiného a je potřeba si to pořádně ozkoušet.
Proto doporučuji tento program nejdříve pořádně ozkoušet, zjistit co a jak, jak se ovládá a co všechno nám nabídne a dokáže. Pak teprve se může hodnotit.
 
Pokud tedy chcete podrobnější informace o vašem hardwaru, určitě zkuste právě Speccy, poté můžete sami říci, zda za to stojí, či nikoliv.

 

Ondřej Vomočil, 12.05.2014 08:06

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama