[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

ShowMyPC, přístup ke vzdáleným PC v lokální síti KE STAŽENÍ ZDARMA

Velmi jednoduchý nástroj pro snadný přístup ke vzdáleným počítačům v lokální síti nebo přes Internet. Správce účtu či uživatel se dostane přímo na pracovní plochu vzdáleného počítače a může si tam provádět všechny potřebné činnost. Stejné, jako velmi populární a známý program TeamViewer, který pracuje na úplně stejném principu.

 

Tento program samozřejmě používá zabezpečení a tím je VNC a SSH. Program má také výhodu v tom, že jej není potřeba instalovat, takže si ho můžete jednoduše přenášet na vašem USB flash disku, či jiném přenosném médiu. Jediné co je potřeba, tak zpřístupnit spravovaný počítač. Přístup je prováděn pomocí IP adresy a je chráněn heslem, což je samozřejmě logické. Stejný princip má již zmíněný TeamViewer.
 ShowMyPC, přístup ke vzdáleným PC v lokální síti
 
Program vám tedy velmi jednoduše poskytne možnost spolupracovat online s kolegy, zákanzíky, partnery a kamarády v reálném čase. A to vše pouze s pomocí připojení k internetu na vašem PC. Nic víc nebudete potřebovat.
 
Program je celý v angličtině, ale určitě to nikoho nezarazí. Jsou zde použity základy angličtiny a věci, které znáte ze všech jiných programů pro Windows či jiné operační systémy. Žádné dlouhé nesrozumitelné věty, kterým byste nerozuměli při nastavení konfigurace tu nečekejte. Není se čeho obávat.
 
Program je volně ke stažení a internetu, takže za nic neplatíte. TeamViewer je také zdarma. Kompatibilita je jasná se všemi operačními systémy od Microsoftu, takže se nebojte, že byste program nenainstalovali i na starší verzi.
 
Program je velmi malý a rychle ho nainstalujete, svědčí o tm i velikost instalačního souboru, která je okolo 3MB.
 
Ať už zvolíte TeamViewer či ShowMyPC, tak určitě nebudete litovat, který program je ale pro vás lepší se říct nedá. Nainstalujte a vyzkoušejte samy, kdo u vás vyhraje.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:16

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama