[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Screamer Radio, internetové rádio se záznamem hudby KE STAŽENÍ ZDARMA

Velmi jednoduché internetové rádio, ať už se to týče vzhledu uživatelského prostředí nebo použitelnosti. Toto rádio dokáže také zaznamenávat hudbu, kterou právě vysílá a tu hned ukládat na váš disk. Je to jednoduché, spolehlivé, funkční a hlavně rychlé.

 

Základní charakteristika se dá popsat, že podporuje velmi široké spektrum zvukových karet, program vám nabízí automatické aktualizace, takže se o nic starat nemusíte a program vás včas a sám upozorní, nahrávání je opatřeno bufferem (mezipamětí), nehrozí tak, že se vám písničky díky vinou například pomalého internetového připojení uloží nesouvisle a v neposlední řadě lze ukládat soubory do formátu MP3 (či OGG) a ve velmi dobré kvalitě. Jednoduše dokáže nahrávat bez ztráty kvality.
 
 Screamer Radio, internetové rádio se záznamem hudby
 
Výhodou programu také je, že jej nemusíte instalovat. Takže je to vlastně přenosné internetové rádio na vašem flash disku, či jiném přenosném médiu. Což se hodí.
Podporovaný operační systém tohoto programu je Windows a kompatibilní je i se staršími, či novějšími. Takže staré 2000 či nové Sedmičky či osmičky mu nebudou dělat problém.
 
V uživatelském rozhraní se bohužel nedočkáte českého jazyka, tak se musíte spokojit pouze s anglickým jazykem, Nic zde ale není třeba složitě nastavovat, takže vám základní angličtina ze základních škol bude stačit. Není se čeho obávat.
 
V dnešní době ale takovéto programy nejsou tolik populární, když už internet máte, tak hudbu posloucháte na YouTube, Spotify, či jiné stránce pro streamování hudby nebo si pustíte rádio přímo v prohlížeči. Těžko říct, jestli je to správná volba a dá se takovýto program doporučit, je to jen čistě na vás, co vám více vyhovuje a čemu dáte přednost vy.

 

Ondřej Vomočil, 03.06.2014 20:07

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama