[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Rozšíření do Firefoxu pro sportovní fandy

Jste velký sportovní fanoušek a chcete mít v nějakého důvodu všechny výsledky, kurzy a další věci pro vaše oblíbené zápasy a utkání vždy po ruce? A nechcete je zdlouhavě hledat ve svém prohlížeči, kde je většinou hned několik možností, jak si nechávat zobrazovat informace? Jestliže používáte na svém počítači jako internetový prohlížeč Mozilla Firefox, rozhodně si pořiďte rozšíření s názvem 365Scores Notifier, na které se zde podíváme.

 

365Scores Notifier je tedy jednoduché a dokonalé rozšíření pro internetový prohlížeč Mozilla Firefox, který je určený pro počítače s operačním systémem Windows a také je k dispozici zcela zdarma - což rozhodně potěší mnoho nových uživatelů a lidí, kteří mají zalíbení ve sportu.   
 Rozšíření do Firefoxu pro sportovní fandy
 
Pokud i vy často vsázíte a chcete být prakticky okamžitě informováni o výsledku, nebo o průběžném stavu daného zápasu, není nic jednoduššího, než když si nainstalujete rozšíření s názvem 365Scores Notifier i vy do svého internetového prohlížeče Mozilla Firefox. 
 
Tento doplněk je zaměřený na fanoušky sportovních utkání a zápasů, kteří mohou ve svém internetovém prohlížeči prakticky ihned vidět, jak jakou na tom průběžné výsledky, které jsou mu zobrazovány  na pouhé jedno kliknutí na příslušnou záložku v prohlížeči Mozilla Firefox. 
 
V první řadě je také samotné nastavení aplikace, kde si můžete vyfiltrovat jaké výsledky a hlavně jakých sportů si chcete nechávat zobrazit, což si každý rozhodně vybere posle sebe a podle toho, jaké sporty má rád.
 
Další dokonalou věcí je ta možnost, že si v nastavení můžete zprovoznit zvukové upozornění, když dojde ke změně výsledku. Pokud jste tedy opravdu obrovský fanda do sportu, který třeba denně sází a možná se tím i živý, rozhodně se bude jednat o aplikaci, která vám nesmí chybět a to je jenom a jenom dobře.
 

 

Ondřej Vomočil, 29.04.2014 08:17

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama