[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

RJ TextEd KE STAŽENÍ ZDARMA

Chcete začít s tvorbou webových stránek, ale bohužel zatím nemáte dostatečné množství zkušeností? Pokud je přesně toto váš případ, měli bychom tu pro vás jedno poměrně hodně elegantní řešení. Jedná se o řešení v podobě programu s názvem RJ TextEd, který s i vy můžete zcela zdarma stáhnout do svého počítače s operačním systémem Windows. Pojďme se společně na tento dokonalý program podívat.

 

RJ TextEd je tedy dokonale pokročilý textový editor pro tvorbu webových stránek, který obsahuje hodně funkcí, které jsou použitelné a na druhou stranu vám ušetří poměrně hodně svoji práci. Podporována je také pochopitelně znaková sada Unicode, kterou budete asi všichni znát.
 
Program RJ TextEd umožňuje poměrně snadno definovat části syntaxe, které jsou určitým způspbem barevně zvýrazněny a mají jediný úkol - v několika tisících řádku zobrazovat přesně to, co potřebujete a sloužit pro lepší orientaci právě v tomto kódu, který je mnohdy na několik tisíc řádků.
Pokud budete mít již nějaké zkušenosti třeba právě s kódováním webových stránek, nejvíce také oceníte možnost automatického dokončování při psaní jednotlivých tagů do samotného kódu. Jedná se o mnohdy hodně příjemnou funkci, kterou si na programu RJ TextEd rozhodně i vy oblíbíte.
A co takhle validita kód? Přímo v programu RJ TextEd je zabudovaný validátor, který kontroluje validitu vašeho HTML kódu a můžete na něj přímo aplikovat různé šablony, CSS styly, kapátko, převod jednotek nebo správně souborů a díky tomuto sledu funkcí můžete rovnou s klidným svědomím uploadovat na FTP server, který je připojený k vašemu projektu.
 
RJ TextEd je snadný, přehledně zpracovaný a v každém případě použitelný program, který si dokáže obhájit všechno, co se o něm na internetu píše. Jedná se o nejlepší možnou věc, jakou si můžete pro tvorbu webových stránek pořídit.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 14:25

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama