[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Rapget.RS, automatické stahování z Rapid Share KE STAŽENÍ ZDARMA

Specializovaný download manager určený hlavně pro stahování souborů uložených na serverech společností RapidShare AG. Jeho vývoj byl zahájen jako projekt na akademické půdě Katedry informačních technologií Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze.

 

Program Rapget.RS nabízí například kontrolu funkčnosti odkazů, podává informace o stavu vašeho Rapidshare účtu, je možné ukládat hesla ke stahovaným archivům a spousta dalšího. Samozřejmostí je ještě také stahování několika souborů najednou nebo také možnost přerušení a obnovení stahování. Což je u programů takového typu zaběhlou klasickou funkcí.
 Rapget.RS, automatické stahování z Rapid Share
 
Nová verze programu, která má označení v1.0.9.0 s podporou nového systému RapidShare včetně evidence nové měny Rapids a možnosti přepínání mezi jednotlivými balíčky úrovně služeb přímo z programu. Takže jak vidíte, program opravdu obsahuje a nabídne vám velmi širokou škálu služeb a možností.
 
Mezi hlavní vlastnosti programu patří výkonnost, kompletní lokalizace češtiny, ale i slovenštiny a angličtiny, ověřování zdraví linků, instantní chat, není potřeba program instalovat, podpora RapidShare složek, vymazání stažených linků z fronty, autostart programu po spuštění Windows, omezovač rychlosti, proxy server nastavení, bezpečný kód, příjemný design a spousta dalšího. Toto jsou jen ty jedny z nejhlavnějších funkcí.
 
Celé prostředí programu Rapget.RS je opravdu příjemně působící a ovládá se bezproblémově. Nikde vás nic neobtěžuje a vše má své místo, na kterém vše snadno naleznete.
 
Velikost instalačního souboru je okolo 4MB, takže se jedná o malý program s velmi rychlou instalací a používat ho můžete tedy téměř ihned. Nainstalujete si ho na všechny typy operačních systémů od Windows. Program je i v České Repubice vcelku populární. Na největším portálu pro stahování programů v ČR Stahuj.cz si jej stáhlo už přes 140 tisíc lidí. Což není málo.
 
Pokud stahujete z RapidSharu, doporučuji.
 

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:13

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama