[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Rapget.RS, automatické stahování z Rapid Share KE STAŽENÍ ZDARMA

Specializovaný download manager určený hlavně pro stahování souborů uložených na serverech společností RapidShare AG. Jeho vývoj byl zahájen jako projekt na akademické půdě Katedry informačních technologií Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Praze.

 

Program Rapget.RS nabízí například kontrolu funkčnosti odkazů, podává informace o stavu vašeho Rapidshare účtu, je možné ukládat hesla ke stahovaným archivům a spousta dalšího. Samozřejmostí je ještě také stahování několika souborů najednou nebo také možnost přerušení a obnovení stahování. Což je u programů takového typu zaběhlou klasickou funkcí.
 Rapget.RS, automatické stahování z Rapid Share
 
Nová verze programu, která má označení v1.0.9.0 s podporou nového systému RapidShare včetně evidence nové měny Rapids a možnosti přepínání mezi jednotlivými balíčky úrovně služeb přímo z programu. Takže jak vidíte, program opravdu obsahuje a nabídne vám velmi širokou škálu služeb a možností.
 
Mezi hlavní vlastnosti programu patří výkonnost, kompletní lokalizace češtiny, ale i slovenštiny a angličtiny, ověřování zdraví linků, instantní chat, není potřeba program instalovat, podpora RapidShare složek, vymazání stažených linků z fronty, autostart programu po spuštění Windows, omezovač rychlosti, proxy server nastavení, bezpečný kód, příjemný design a spousta dalšího. Toto jsou jen ty jedny z nejhlavnějších funkcí.
 
Celé prostředí programu Rapget.RS je opravdu příjemně působící a ovládá se bezproblémově. Nikde vás nic neobtěžuje a vše má své místo, na kterém vše snadno naleznete.
 
Velikost instalačního souboru je okolo 4MB, takže se jedná o malý program s velmi rychlou instalací a používat ho můžete tedy téměř ihned. Nainstalujete si ho na všechny typy operačních systémů od Windows. Program je i v České Repubice vcelku populární. Na největším portálu pro stahování programů v ČR Stahuj.cz si jej stáhlo už přes 140 tisíc lidí. Což není málo.
 
Pokud stahujete z RapidSharu, doporučuji.
 

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:13

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

AVG Antivirus Business Edition: sofistikované zabezpečení s rozhraním šitým na míru uživateli

Jelikož se Microsoft Defender v posledních testech AV-TEST moc nevedlo v šetrnosti vůči operačnímu systému, podrobili jsme v redakci testům některé z jeho konkurentů. Abychom nezapomněli na byznys segment uživatelů, padla volba recenze na AVG Antivirus Business Edition, který se hodí...

Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být...

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama