[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

QIP JadrisPack, QIP komunikátor s rozšířeními KE STAŽENÍ ZDARMA

Speciálně uzpůsobený komunikátor určený pro komunikaci na sociálních sítích a ICQ. V tomto celém packu nalezneme protokoly: Facebook, Google Talk, ICQ a Twitter. Takže je opravdu multifunkční a použít můžete mnoho účtů. QIP je velmi populární a hlavní zaběhlý program, který si určitě zaslouží spoustu uznání.

 

Mezi podporované jazyky QIPU a tohoto packu patří celá škála těch nejpoužívanějších, mezi kterými jsou: čeština, angličtina, ruština, slovenština, němčina. Takže z jazyků si určitě vyberete. Je zde i čeština, takže pracovat s programem, nastavit si vše podle sebe bude velmi snadné.
 QIP JadrisPack, QIP komunikátor s rozšířeními
 
Uživatelské rozhraní programu je klasické, jako u každého jiného messengeru. Pole pro váš text a pole, kde se zobrazují přijaté a odeslané zprávy. Vše si jak jsem již zmínil, můžete propojit s Facebookem, Twitterem či Google Talk.
 
Pluginy do toho packu jsou například takové, že vás program upozorní, kdo má kdy svátek, ukáže vám televizní program, můžete si stáhnout nový balíček smajlíků, nebo přidat online rádio do QIPu. Samozřejmostí v rádiu jsou zabudované všechny české stanice.
 
Odborníci radí, že pokud nějaký plugin nebudete používat, tak ho pouze nezakazujte, ale rovnou odinstalujte.
 
Velikost celého instalačního souboru je 20MB. Instalace je pohotová a ihned můžete program plně využívat, nic vás brzdit nemůže. Leč je velikost programu malá, tak se jedná opravdu o plnohodnotný program, který splní všechna vaše přání, která od pořádného komunikátoru očekáváte.
 
Komunikátor si můžete vychutnat na všech operačních systémech a možná se budete ptát, co takováhle skvělý multifunkční program stojí. Celý program i s pluginy a dalšími rozšířeními je zcela zdarma volně ke stažení na internetu.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 19.05.2014 20:05

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech

Antivirové společnosti každoročně obnovují své produkty. Stejně tak je nabízejí v několika verzích, lišících se počtem zahrnutých funkcionalit. A čas od času nejvyšší řadu buď doplní o nové funkcionality reagujících na vývoj...

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí...

Wondershare Filmora: videoeditor pro každého

Komplexní editory audiovizuálních formátů nebývají zrovna uživatelsky přívětivé. Obsahují nespočet nástrojů skrývajících se pod dalšími nástroji. Jednotlivá nastavení se špatně hledají. Tvůrci často trpí...

Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky

WinOptimizer má Ashampoo v portfoliu už delší dobu. Ostatně programy čistící a udržující Windows v chodu mají vždycky co dělat. Současná podoba WinOptimizeru navíc přináší likvidaci nepopulárních okolností Windows 10 typu telemetrie....


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama