[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

QIP JadrisPack, QIP komunikátor s rozšířeními KE STAŽENÍ ZDARMA

Speciálně uzpůsobený komunikátor určený pro komunikaci na sociálních sítích a ICQ. V tomto celém packu nalezneme protokoly: Facebook, Google Talk, ICQ a Twitter. Takže je opravdu multifunkční a použít můžete mnoho účtů. QIP je velmi populární a hlavní zaběhlý program, který si určitě zaslouží spoustu uznání.

 

Mezi podporované jazyky QIPU a tohoto packu patří celá škála těch nejpoužívanějších, mezi kterými jsou: čeština, angličtina, ruština, slovenština, němčina. Takže z jazyků si určitě vyberete. Je zde i čeština, takže pracovat s programem, nastavit si vše podle sebe bude velmi snadné.
 QIP JadrisPack, QIP komunikátor s rozšířeními
 
Uživatelské rozhraní programu je klasické, jako u každého jiného messengeru. Pole pro váš text a pole, kde se zobrazují přijaté a odeslané zprávy. Vše si jak jsem již zmínil, můžete propojit s Facebookem, Twitterem či Google Talk.
 
Pluginy do toho packu jsou například takové, že vás program upozorní, kdo má kdy svátek, ukáže vám televizní program, můžete si stáhnout nový balíček smajlíků, nebo přidat online rádio do QIPu. Samozřejmostí v rádiu jsou zabudované všechny české stanice.
 
Odborníci radí, že pokud nějaký plugin nebudete používat, tak ho pouze nezakazujte, ale rovnou odinstalujte.
 
Velikost celého instalačního souboru je 20MB. Instalace je pohotová a ihned můžete program plně využívat, nic vás brzdit nemůže. Leč je velikost programu malá, tak se jedná opravdu o plnohodnotný program, který splní všechna vaše přání, která od pořádného komunikátoru očekáváte.
 
Komunikátor si můžete vychutnat na všech operačních systémech a možná se budete ptát, co takováhle skvělý multifunkční program stojí. Celý program i s pluginy a dalšími rozšířeními je zcela zdarma volně ke stažení na internetu.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 19.05.2014 20:05

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama