[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

PrivaZer, kompletní vyčištění historie práce s operačním systémem KE STAŽENÍ ZDARMA

PrivaZer je velmi užitečná pomůcka pro každý počítač. S jeho pomocí odstraníte veškerou historii práce s operačním systémem Windows. Vymaže také všechny dočasné soubory a samozřejmě i všechny soubory a záznamy historie internetových prohlížečů. O vyčištění je uživatel samozřejmě ihned reportován. Program nevyžaduje instalaci, to znamená, že je možné ho spouštět i z USB disku či jiného přenosného média.

 

Mimo běžných zdrojů k čistění, jako jsou historie v prohlížeči, cookies, registry apod. tak aplikace hledá například i ve volných sektorech pevného disku. Ty poté může vynulovat a eliminovat veškeré stopy po předchozí činnosti. Užitečné funkce, které i optimalizují výkon vašeho počítače.
 PrivaZer, kompletní vyčištění historie práce s operačním systémem
 
Mezi další funkce programu patří například také možnost naplánování pravidelného čištění. Jednoduše nastavíte, kdy chcete, aby se program spustil, provedl čistku. To je vše. Další funkcí je podpora externích disků a USB klíčenek nebo také záloha registrů.
 
Program je dostupný v jedné verzi a bohužel prostředí je celé v angličtině. Češtinu zde nenajdeme. Kompatibilita je samozřejmě se všemi dostupnými operačními systémy z dílny Microsoftu, takže program v pohodě rozchodíte třeba i na starších Vistách.
Program je velmi udržovaný a aktualizovaný. Uživatelské prostředí je příjemné a hlavně zcela jednoduché. Dokáže ho jak ovládat, tak se v něm zorientovat i naprostý začátečník.
 
Program určitě můžu jedině doporučit. Na internetu určitě naleznete spoustu konkurence. Jestli chcete vyčistit váš počítač a hlavně určitě také zrychlit a optimalizovat výkon vašeho počítače, jelikož smažete nepotřebné věci, tak jednou z možností, po jakém programu sáhnout by mohl být právě PrivaZer.

 

Ondřej Vomočil, 19.05.2014 20:01

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama