[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Poster Printer - pojďme tvořit plakáty KE STAŽENÍ

Někdy si budete chtít na svoji domácí tiskárně vytisknou velký a obrovský plakát, nebo fotku klidně třeba v životní velikosti. Je to rozhodně hodně zajímavá věc, kterou budete asi svépomocí horko, těžké doma dělat. Nicméně díky aplikaci s názvem Poster Printer se jedná celkem o hodně jednoduchou věc, díky které si člověk uvědomí, že v moderním a v uvozovkách internetovém světě je prakticky všechno možné. Pojďme se společně na tuto dokonalou aplikaci nyní podívat.

 

Hned na samotný úvod je vhodné říci, že se jedná o aplikaci, která je k dispozici svým uživatelům a to zcela zdarma, což je skvělá věc, díky které si mnoho uživatelů právě aplikaci s názvem Poster Printer alespoň vyzkouší. K používání je určení pro počítače nebo notebooky s operačním systémem Windows.
 Poster Printer - pojďme tvořit plakáty
 
Poster Printer je tedy dokonalá aplikace, díky které si velice snadno uděláte a v domácích podmínkách vytisknete plakát klidně v životní velikosti, což si rozhodně žádá svoje kladné ohlasy. Díky aplikaci s názvem Poster Printer máte tedy neomezené možnosti tisku, které jsou naprosto jedinečné.
 
Na monitoru vašeho počítače se po spuštění aplikace ukáže prázdná stránka, kam pochopitelně vy vložíte fotografii, kterou chcete tisknout v daleko větším formátu, než je jeho původní velikost. Po spuštění aplikace a vložení fotografie, kterou chcete tisknout ve větším formátu.
 
V aplikaci si nastavíte požadovanou velikost a již na displeji svého počítače vidíte, jak budete danou fotografii tisknout. Tisk je tedy klasicky na velikost A4, což je běžně používaná velikost a používaný formát pro tisk.
 
Vytisknete si tedy několik částí fotografie ve velikosti A4, které si následně přiložíte k sobě a uděláte si z toho jednu celistvou a velkou fotografii, kterou jste na samotném začátku požadovali.

 

Ondřej Vomočil, 14.05.2014 09:27

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama