RSS Kanál

 

Postbox 3.0.8 KE STAŽENÍ

V dnešní době jsou e-maily prkaticky všude okolo nás. Každý z nás denně pošle hned několik e-mailů, nabídek spolupráce, poptávek po nějakém zboží, nebo si třeba jenom díky e-mailu dopisuje s rodinou, nebo s kamarádem či kamarádkou, která je na druhém konci světa. Pro lepší a snadnější posílání e-mailů je zde program s názvem Postbox, který je přímo určený pro operační systém Windows.

 

Postbox je dokonale přehledný a jednoduchý e-mailový klient, který je založen na stejném jádru, jako jeho oblíbený a známý kolega Thunderbird. Jedná se o dokonalou aplikaci, která bude jednoduše přijímat, ale také odesílat e-maily, které jsou v dnešní době hodně oblíbené.
 
Program Postbox má klasické rozložení programu, jaké znáte z jiných e-mailových klientů. Rozložení panelů je tedy stejné, jako znáte u konkurenčních programů pro odesílání a přijímání emailů, takže pokud právě na Postbox přecházíte z něčeho jiného, rozhodně se nemusíte učit nové a nové věci, to je na tom dokonalé a snadné.
Vaše e-maily si v programu Postbox můžete dokonale třídit do kategorií, ve kterých si budete uchovávat třeba maily podle příjemce, nebo podle dalších věcí, které vás jenom napadnou. I samotné indexování a posílání zpráv v programu Postbox je dokonale rychlé a přehledné, což je rozhodně pro program tohoto ražení to nejdůležitější.
Pokud tedy používáte operační systém Windows XP a nebo novější, rozhodně doporučujeme jako hodně použitelného a oblíbeného e.mailového klienta nainstalovat právě Postbox, který toho umí opravdu hodně a budete s ním zcela jistě spokojeni, tak jako miliony lidí po celém světě.
 
Nejlepší na tom je také to, že program Postbox je k dispozici zdarma, takže si jej rovnou můžete nainstalovat i na svůj pracovní a domácí počítač, přihlásit se ke svému e-mailovému účtu a začít program Postbox vesele používat.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:10

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má...

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase

Amiti Free Antivirus slibuje bezplatný antivirus. Otázku, nakolik je bezplatný, stíhá ještě podstatnější otázka: nakolik je to antivirus? Amiti spíše evokuje produkt několik let neexistující civilizace, který k nám propadl trhlinou nejen v čase...

Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů

Driver Booster je odpovědí na potřeby těch, kteří potřebují rychle, snadno a celospektrálně aktualizovat ovládače napříč celými systémy. Jejich práci usnadňuje zálohováním celých systémů i konkrétních ovládačů, které...

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace

IObit byl nepříliš proslulý nízkou funkčností svých produktů, které navíc bývaly často zahlcovány pobídkami k instalaci a nákupu rozličných dalších produktů stejného vývojáře. Nicméně časy se mění a dokonce i...


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world