RSS Kanál

 

Postbox 3.0.8 KE STAŽENÍ

V dnešní době jsou e-maily prkaticky všude okolo nás. Každý z nás denně pošle hned několik e-mailů, nabídek spolupráce, poptávek po nějakém zboží, nebo si třeba jenom díky e-mailu dopisuje s rodinou, nebo s kamarádem či kamarádkou, která je na druhém konci světa. Pro lepší a snadnější posílání e-mailů je zde program s názvem Postbox, který je přímo určený pro operační systém Windows.

 

Postbox je dokonale přehledný a jednoduchý e-mailový klient, který je založen na stejném jádru, jako jeho oblíbený a známý kolega Thunderbird. Jedná se o dokonalou aplikaci, která bude jednoduše přijímat, ale také odesílat e-maily, které jsou v dnešní době hodně oblíbené.
 
Program Postbox má klasické rozložení programu, jaké znáte z jiných e-mailových klientů. Rozložení panelů je tedy stejné, jako znáte u konkurenčních programů pro odesílání a přijímání emailů, takže pokud právě na Postbox přecházíte z něčeho jiného, rozhodně se nemusíte učit nové a nové věci, to je na tom dokonalé a snadné.
Vaše e-maily si v programu Postbox můžete dokonale třídit do kategorií, ve kterých si budete uchovávat třeba maily podle příjemce, nebo podle dalších věcí, které vás jenom napadnou. I samotné indexování a posílání zpráv v programu Postbox je dokonale rychlé a přehledné, což je rozhodně pro program tohoto ražení to nejdůležitější.
Pokud tedy používáte operační systém Windows XP a nebo novější, rozhodně doporučujeme jako hodně použitelného a oblíbeného e.mailového klienta nainstalovat právě Postbox, který toho umí opravdu hodně a budete s ním zcela jistě spokojeni, tak jako miliony lidí po celém světě.
 
Nejlepší na tom je také to, že program Postbox je k dispozici zdarma, takže si jej rovnou můžete nainstalovat i na svůj pracovní a domácí počítač, přihlásit se ke svému e-mailovému účtu a začít program Postbox vesele používat.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:10

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání

Eset Internet Security 2018 pokračuje nejen v tradici kvalitního a komplexního zabezpečení systému Windows, ale bohužel také v nepříliš dotaženém uživatelském prostředí. Nepříliš intuitivní prostředí s nedotaženým označením a logickou...

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý

AVG AntiVirus Free zůstává bezplatnou variantou antiviru vydávanou pod značkou AVG i po akvizici Avastem. Zachován zůstal vzhled, stále velmi dobré jsou i výsledky v antivirových testech, na nichž má zásluhu i implementace nových technologií od Avastu. Jakou ochranu...

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium

Avira System Speedup představuje čistič, optimalizátor a výkonu zvyšovač v podání německého výrobce antivirů Avira. Zahrnuje běžné oblasti počítačového úklidu doplněné několika šikovnými nastaveními a zabalené do minimalisticky...

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič

Nero představuje profesně zvládnutou optimalizační aplikaci TuneItUp zahrnující rozličné čističe a moduly upravující nastavení Windows. Krom zcela běžných nástrojů tu nalezneme zajímavě pojatý režim vysokého výkonu počítače či třeba...


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world