RSS Kanál

 

Postbox 3.0.8 KE STAŽENÍ

V dnešní době jsou e-maily prkaticky všude okolo nás. Každý z nás denně pošle hned několik e-mailů, nabídek spolupráce, poptávek po nějakém zboží, nebo si třeba jenom díky e-mailu dopisuje s rodinou, nebo s kamarádem či kamarádkou, která je na druhém konci světa. Pro lepší a snadnější posílání e-mailů je zde program s názvem Postbox, který je přímo určený pro operační systém Windows.

 

Postbox je dokonale přehledný a jednoduchý e-mailový klient, který je založen na stejném jádru, jako jeho oblíbený a známý kolega Thunderbird. Jedná se o dokonalou aplikaci, která bude jednoduše přijímat, ale také odesílat e-maily, které jsou v dnešní době hodně oblíbené.
 
Program Postbox má klasické rozložení programu, jaké znáte z jiných e-mailových klientů. Rozložení panelů je tedy stejné, jako znáte u konkurenčních programů pro odesílání a přijímání emailů, takže pokud právě na Postbox přecházíte z něčeho jiného, rozhodně se nemusíte učit nové a nové věci, to je na tom dokonalé a snadné.
Vaše e-maily si v programu Postbox můžete dokonale třídit do kategorií, ve kterých si budete uchovávat třeba maily podle příjemce, nebo podle dalších věcí, které vás jenom napadnou. I samotné indexování a posílání zpráv v programu Postbox je dokonale rychlé a přehledné, což je rozhodně pro program tohoto ražení to nejdůležitější.
Pokud tedy používáte operační systém Windows XP a nebo novější, rozhodně doporučujeme jako hodně použitelného a oblíbeného e.mailového klienta nainstalovat právě Postbox, který toho umí opravdu hodně a budete s ním zcela jistě spokojeni, tak jako miliony lidí po celém světě.
 
Nejlepší na tom je také to, že program Postbox je k dispozici zdarma, takže si jej rovnou můžete nainstalovat i na svůj pracovní a domácí počítač, přihlásit se ke svému e-mailovému účtu a začít program Postbox vesele používat.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 14:10

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data

Asoftis Burning Studio je univerzální vypalovací program schopný vypálit všechny nejen datové formáty na všechna média rozličnými rychlosti, způsoby a při využití všech fičur, které jsou už dávno standardem. Předností Burning Studio od...

Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP

Změna IP adresy se hodí ve vícero případech. IP adresa je totiž relativně spolehlivým identifikátorem uživatele - stejně tak poskytovatele jeho připojení a země uživatelovy polohy. Chcete-li tedy skrýt svou skutečnou identitu, zůstat anonymní či obejít určitá omezení typu...

Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky

Sedmičky si svého času našly spoustu příznivců. Zvláště pak po příchodu prvních Osmiček. Na rozdíl od nich totiž byly lehké, funkční a svižně reagující. Stejně tak jejich nabídka Start konvenuje lidem více než to, co představily Windows 8 a...

Bandicam - video a snímky ze všech kanálů

Bandicam je velmi užitečný pomocník při záznamu všeho, co děje na obrazovce, upoutává oko webkamery, posílají na komp externí zařízení či mu rozehřívá křemík (tedy her). Je primárně cílen na pořizování videa, nicméně...


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world