[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

PingInfoView, zjistí ping a IP adresy u více přístrojů KE STAŽENÍ ZDARMA

PingInfoView je velmi šikovný nástroj, který vám dokáže odesílat požadavky a zároveň zjišťovat, zda v síti existuje daná IP adresa či doménové jméno, přesněji vzato, zda v síti běží nějaký stroj s touto adresou a je přístupný. Program se dokáže také dotazovat na větší množství adres.

 

V rámci toho programu ej také možné nastavit, v jakých časových intervalech má probíhat odesílání pingů a ukládání výsledků. Veškeré informace můžete ukládat do textových souborů jako jsou txt., html. a xml.
 PingInfoView, zjistí ping a IP adresy u více přístrojů
 
Program je velice jednoduchý a vhodný jak pro normální uživatele tak především pro síťaře. Ovládá se velmi jednoduše a jeho uživatelské prostředí je také velmi snadné.
 
Dokáží s ním pracovat i méně zkušení uživatelé. Pokud tedy chcete znát pingy a IP adresy ostatních uživatelů, tak právě tento program by vám mohl být velmi nápomocen. Sice neumí nic víc, ale také o tom tu není řeč. Dělá to co má a dělá to opravdu rychle a kvalitně. To je vše, co tento program nabídne.
 
Podporovaný jazyk je angličtina a celý program je zcela zdarma volně ke stažení na mnoha serverech na internetu. Kompatibilní je se všemi typy Windowsů, takže se nemusíte bát, že byste ho nerozjeli na buď starších XP nebo nejnovějších Windows 8.
 
Jak jsem zmínil, program je zcela jednoduchý jak po vzhledové stránce, tak k obsluze. Taky že samotný instalační soubor má 40kB, z čeho vyplívá, že i instalace je velmi jednouchá a blesková.
 
Pokud jste šťouralové a chcete znát podrobnosti uživatelů sítě v podobě IP adres nebo pingů, a například to používat pro své statistiky, nebo to zahrnovat do projektů či tak podobně, tak jednou z nejrychlejších a nejlepších cest bude určitě PingInfoView.

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 11:30

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama