[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

PingInfoView, zjistí ping a IP adresy u více přístrojů KE STAŽENÍ ZDARMA

PingInfoView je velmi šikovný nástroj, který vám dokáže odesílat požadavky a zároveň zjišťovat, zda v síti existuje daná IP adresa či doménové jméno, přesněji vzato, zda v síti běží nějaký stroj s touto adresou a je přístupný. Program se dokáže také dotazovat na větší množství adres.

 

V rámci toho programu ej také možné nastavit, v jakých časových intervalech má probíhat odesílání pingů a ukládání výsledků. Veškeré informace můžete ukládat do textových souborů jako jsou txt., html. a xml.
 PingInfoView, zjistí ping a IP adresy u více přístrojů
 
Program je velice jednoduchý a vhodný jak pro normální uživatele tak především pro síťaře. Ovládá se velmi jednoduše a jeho uživatelské prostředí je také velmi snadné.
 
Dokáží s ním pracovat i méně zkušení uživatelé. Pokud tedy chcete znát pingy a IP adresy ostatních uživatelů, tak právě tento program by vám mohl být velmi nápomocen. Sice neumí nic víc, ale také o tom tu není řeč. Dělá to co má a dělá to opravdu rychle a kvalitně. To je vše, co tento program nabídne.
 
Podporovaný jazyk je angličtina a celý program je zcela zdarma volně ke stažení na mnoha serverech na internetu. Kompatibilní je se všemi typy Windowsů, takže se nemusíte bát, že byste ho nerozjeli na buď starších XP nebo nejnovějších Windows 8.
 
Jak jsem zmínil, program je zcela jednoduchý jak po vzhledové stránce, tak k obsluze. Taky že samotný instalační soubor má 40kB, z čeho vyplívá, že i instalace je velmi jednouchá a blesková.
 
Pokud jste šťouralové a chcete znát podrobnosti uživatelů sítě v podobě IP adres nebo pingů, a například to používat pro své statistiky, nebo to zahrnovat do projektů či tak podobně, tak jednou z nejrychlejších a nejlepších cest bude určitě PingInfoView.

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 11:30

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama