[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Picasa - galerie digitálních fotografií KE STAŽENÍ ZDARMA

Hledáte ideální fotogalerii, kam si uložíte všechny svoje fotografie z oslav, výletů, dovolených a dalších věcí? Pokud ano, nejlepší možné řešení je v tomto případě pomocí aplikace s názvem Picasa. Jedná se o to, že díky této webové galerii budete mít dokonalý a hlavně rychlý přístup k vašim fotografiím prakticky odkudkoliv, což je na tom to nejlepší, co si můžete přát. Pojďme se společně na tuto dokonalou aplikaci podívat a ukázat si jaké jsou její přednosti.

 

Aplikace s názvem Picasa je tedy služba, kam si můžete velice rychle, efektivně a hlavně přehledně ukládat všechny svoje pořízené fotografie, které chcete nějakým způsobem zálohovat, což většina uživatelů bohužel nedělá a to je rozhodně špatně a chyba.
 Picasa - galerie digitálních fotografií
 
Picasa je tedy dokonalá aplikace, která funguje na webové bázi, kdy tedy máte dokonalý přístup ke svým fotografiím díky internetu, což je v dnešní době zcela normální a díky tomu můžete mít tedy neustále svoji fotogalerii u sebe i na cestách, což je rozhodně skvělá volba.
 
Ještě je rozhodně potřeba říci, že se jedná o aplikaci, která je určena díky podpoře hlavně a primárně pro Windows a k používání je určen zcela zdarma, což je další a skvělá novinka, kterou rozhodně hodně uživatelů ocení.
 
Aplikace je sama osobně hodně rychlá, skvěle použitelná a celkově dobře ovladatelná, což je rozhodně to nejlepší, co si každý uživatel může přát. Díky tomu si lidé hodně aplikaci s názvem Picasa oblíbili a to hlavně díky kladným ohlasům a dalším věcem, které jsme si výše dokonale ve zkratce představili.
 
Nejlepší bude asi to, když si sami aplikaci jak se říká na vlastní kůži vyzkoušíte a sami se přesvědčíte o tom, zda se vám bude aplikace dobře používat a to bude asi nejlepší možná věc, kterou v tomto případě můžete udělat.

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 20:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama