[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Picasa - galerie digitálních fotografií KE STAŽENÍ ZDARMA

Hledáte ideální fotogalerii, kam si uložíte všechny svoje fotografie z oslav, výletů, dovolených a dalších věcí? Pokud ano, nejlepší možné řešení je v tomto případě pomocí aplikace s názvem Picasa. Jedná se o to, že díky této webové galerii budete mít dokonalý a hlavně rychlý přístup k vašim fotografiím prakticky odkudkoliv, což je na tom to nejlepší, co si můžete přát. Pojďme se společně na tuto dokonalou aplikaci podívat a ukázat si jaké jsou její přednosti.

 

Aplikace s názvem Picasa je tedy služba, kam si můžete velice rychle, efektivně a hlavně přehledně ukládat všechny svoje pořízené fotografie, které chcete nějakým způsobem zálohovat, což většina uživatelů bohužel nedělá a to je rozhodně špatně a chyba.
 Picasa - galerie digitálních fotografií
 
Picasa je tedy dokonalá aplikace, která funguje na webové bázi, kdy tedy máte dokonalý přístup ke svým fotografiím díky internetu, což je v dnešní době zcela normální a díky tomu můžete mít tedy neustále svoji fotogalerii u sebe i na cestách, což je rozhodně skvělá volba.
 
Ještě je rozhodně potřeba říci, že se jedná o aplikaci, která je určena díky podpoře hlavně a primárně pro Windows a k používání je určen zcela zdarma, což je další a skvělá novinka, kterou rozhodně hodně uživatelů ocení.
 
Aplikace je sama osobně hodně rychlá, skvěle použitelná a celkově dobře ovladatelná, což je rozhodně to nejlepší, co si každý uživatel může přát. Díky tomu si lidé hodně aplikaci s názvem Picasa oblíbili a to hlavně díky kladným ohlasům a dalším věcem, které jsme si výše dokonale ve zkratce představili.
 
Nejlepší bude asi to, když si sami aplikaci jak se říká na vlastní kůži vyzkoušíte a sami se přesvědčíte o tom, zda se vám bude aplikace dobře používat a to bude asi nejlepší možná věc, kterou v tomto případě můžete udělat.

 

Ondřej Vomočil, 24.05.2014 20:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama