[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Photo Frame Studio KE STAŽENÍ

Potřebujete spolehlivý program, ve kterém můžete snadno editovat vaše fotografie z dovolené? Jednou z variant by mohlo být právě Photo Frame Studio. Díky tomuto programu bude každá fotografie vypadat jinak a ovládání je velmi příjemné a snadné, tudíž editaci fotografií zvládnou i začátečníci.

 

Program slouží také k dekoraci fotografií. Je zde nabízeno více jak 200 rámečků. Každý z nich je volně editovatelný pomocí nástrojů, které Photo Frame Studio nabízí.
Své fotografie můžete jednoduše vyzdobit tak, že jim přidáte například rámeček, masku, barevné pozadí, nebo nějaký text. Uvedené prvky a efekty můžete volit buď postupně, nebo všechny najednou. Volba je pouze na vás a to jak bude vypadat výsledná fotografie – také. Stačí si pouze trochu vyhrát a výsledek bude dokonalý.
 
Aplikaci mohou využít také designéři. Nástroje v programu umožňují přidávat libovolné prvky, tvary, kliparty, efekty nápisů a spousta dalších. Pro úpravu fotografií tu jsou možnosti jako oříznutí, přiblížení, odstranění červených očí.
Program podporuje základní formáty JPG, BMP, WMF, PNG, TIFF a další. Výhodou také je, že celé prostředí je lokalizované do českého jazyka. Včetně češtiny je k dispozici dalších 18 cizích jazyků. Co je samozřejmostí, že můžete rovnou z programu zadat povel k tisku.
 
Samotná instalace programu je velmi jednoduchá. K editování vám postačí demoverze a můžete s chutí začít pracovat. Pokud se vám však program zalíbí natolik, je možné se jej přímo v menu programu zakoupit.
K závěru bych řekl to, že program je rychlý, stabilní. Nic zásadního k výtce tu snad ani není. Hlavními plusy oproti konkurenci je cena a lokalizace českého jazyka. Zdali je tento produkt přesně to, co hledáte a jste za něj ochotni utratit peníze, musíte vyzkoušet sami na demoverzi.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:50

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden...

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen...

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro...

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world