[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Photo Frame Studio KE STAŽENÍ

Potřebujete spolehlivý program, ve kterém můžete snadno editovat vaše fotografie z dovolené? Jednou z variant by mohlo být právě Photo Frame Studio. Díky tomuto programu bude každá fotografie vypadat jinak a ovládání je velmi příjemné a snadné, tudíž editaci fotografií zvládnou i začátečníci.

 

Program slouží také k dekoraci fotografií. Je zde nabízeno více jak 200 rámečků. Každý z nich je volně editovatelný pomocí nástrojů, které Photo Frame Studio nabízí.
Své fotografie můžete jednoduše vyzdobit tak, že jim přidáte například rámeček, masku, barevné pozadí, nebo nějaký text. Uvedené prvky a efekty můžete volit buď postupně, nebo všechny najednou. Volba je pouze na vás a to jak bude vypadat výsledná fotografie – také. Stačí si pouze trochu vyhrát a výsledek bude dokonalý.
 
Aplikaci mohou využít také designéři. Nástroje v programu umožňují přidávat libovolné prvky, tvary, kliparty, efekty nápisů a spousta dalších. Pro úpravu fotografií tu jsou možnosti jako oříznutí, přiblížení, odstranění červených očí.
Program podporuje základní formáty JPG, BMP, WMF, PNG, TIFF a další. Výhodou také je, že celé prostředí je lokalizované do českého jazyka. Včetně češtiny je k dispozici dalších 18 cizích jazyků. Co je samozřejmostí, že můžete rovnou z programu zadat povel k tisku.
 
Samotná instalace programu je velmi jednoduchá. K editování vám postačí demoverze a můžete s chutí začít pracovat. Pokud se vám však program zalíbí natolik, je možné se jej přímo v menu programu zakoupit.
K závěru bych řekl to, že program je rychlý, stabilní. Nic zásadního k výtce tu snad ani není. Hlavními plusy oproti konkurenci je cena a lokalizace českého jazyka. Zdali je tento produkt přesně to, co hledáte a jste za něj ochotni utratit peníze, musíte vyzkoušet sami na demoverzi.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:50

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky...

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek...

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na...

Avast Cleanup Premium: jen nahlédnutí

Avast Cleanup Premium patří k okraji spektra produktů Avast, který se spíše zabývá bezpečnostními aplikacemi jak pro domácnosti, tak komplexním zabezpečením IT firem. Měl by nabízet údržbu jedním kliknutím, režim spánku pro aplikace,...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world