[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

PDF Editor KE STAŽENÍ

Sherware program s širokou škálou funkcí sloužících k editaci souborů ve formátu PDF. S jeho pomocí lze vpisovat poznámky a měnit povodní text a dokonce promazávat původní dokument, nebo změnit pořadí stránek.

 

Mezi jeho největší výhody patří určitě úprava velikosti stránky, změna zdrojového kódu, podtrhávání, psaní zašifrovaných zpráv a mnoho dalšího. Díky těmto schopnostem se program stává opravdu jedinečný a univerzální k použití v mnoha situacích. Můžete skrývat informace na stránce tak, aby nebyly vidět v aplikaci Adobe Acrobat Reader a bylo je možné znovu odkrýt později. Dalé můžete přidávat takové blbůstky, jako jsou razítka „Důvěrné“ nebo „Přísně tajné“.  Pro rychlejší práci s PDF soubory lze volitelně vypnout například barevná pozadí, vektorovou grafiku, obrázky atd. Program je kompatibilní s Windows 7/8/Vista/XP.
Zajímavostí v tomto programu je to, že zdrojový kód stránky (jazyk podobný HTML) je upravitelný dle vašich potřeb, nebo také to, že jej můžete spustit přímo z USBčka.
Na oficiálních stránkách výrobce píší, že jedině s tímto programem ušetříte čas a peníze. Zdali tomu tak opravdu je, musíte posoudit sami. Ale i freečková verze je opravdu nadupaná, takže na tom něco málo pravdy asi bude.
 
Pro náročnější uživatele program nabízí i verzi Professional, který stojí cca 3 000 Kč. Co nabízí více, oproti free verzi? Například to, že dokáže vytvořit formulářové pole včetně checkboxů.
Programů tohoto typu je široká škála. Tento z řady ničím extra nevyniká, ale určitě patří k těm schopnějším, které jsou na trhu k dispozici. Pokud hledáte program, který vám umožní základní funkce pro editaci vašeho PDF, plus něco navíc, tak jednou z variant může být právě PDF Editor.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:41

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama