[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Paint.Net KE STAŽENÍ ZDARMA

Skvělý program pro úpravu obrázků a fotografií. Zajímavostí je, že program byl vyvinut na Washingtonské Státní Univerzitě s následnou pomocí společnosti Microsoft.

 

Jednoduchý, ale přitom skvělý program pro úpravu fotek, který se může rovnat i placeným editorům. Je vybaven širokou škálou efektů, štětců, palet a podobně. Jeho funkce užijí především nadšenci, kteří začínají s grafikou nebo s úpravami vlastních fotografií. Určitě v tomto programu najdou zalíbení. Lze v něm jednoduše pracovat s vrstvami, podívat se na historii příkazů, pracovat s textem a mnoho dalšího. Obrázky lze zobrazovat v rozmezí 1 – 3200% původní velikosti.
Celkový program je freeware. Tudíž nemusíte za nic platit a verze je jednotná. Od dob svého vzniku posbíral nejedno ocenění a při porovnání s velikány, jako jsou například - Adobe Photoshop, si vedl na výbornou. Je kompatibilní s Windows 7, Windows XP a samozřejmě i Windows 8.
 
K tomu, abyste program rozchodili, je nutné mít nainstalovanou platformu .NET, kterou můžete zdarma stáhnout z oficiálních stránek Microsoftu.
 
Sice si celý projekt zachoval myšlenku školního projektu. To znamená, bezplatnou verzi, tak pokud byste ale chtěli a měli možnost, můžete autorům vyjádřit podporu zasláním libovolné částky pomocí služby PayPal.
 
Co vás zajisté na první dojem zaujme je podobnost s jeho staršími a zkušenějšími kolegy.  Nechybí klasický svislý panel nástrojů, kde najdete nástroj pro výběr, štětec, gumu, ale třeba i pokročilý nástroj klonovací razítko, nebo magickou hůlku pro rychlí výběr oblasti. Veškeré tyto funkce určitě znáte z populárního Photoshopu.
Otevřenost aplikace vychází vstříc vývojářům na volné noze, kteří dávají volně k dispozici celou řadu pluginu rozšiřujících Paint.NET o nové funkce. Čili, díky pluginům si můžete z aplikace udělat grafický editor ušitý na míru.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:31

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama