[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Offline Explorer, stahování a prohlížení oblíbených webů KE STAŽENÍ

Velmi šikovný prográmek s názvem Offline Explorer, jak již název napovídá, vám umožní stažení oblíbených webových stránek a po odpojení jejich prohlížení offline. Program je vhodný zejména pro uživatele, kteří využívají mobilní připojení k internetu na cestách například. Ve chvíli, kdy je dostupný signál se vám vaše stránky načtou a poté jejich prohlížení bude možné, i když už nebudete připojeni k internetu. Chytré.

 

Tento software používá velmi jednoduché uživatelské rozhraní, podporuje proxy a stahuje flash animace a dokonce i rpm soubory. Prostředí je vskutku jednoduché, ale pohledné pro vaše oko. Nic vás zde nepřekvapí ani nezklame. Čistá klasika.
Program dokáže grabovat weby pomocí http a FTP protokolů včetně podpory SOCKS4 a 5. Umožní vám tak stahovat najednou až 500 souborů. Takže je to opravdu velmi chytrý nástroj.
 Offline Explorer, stahování a prohlížení oblíbených webů
 
Co vám také tento nástroj nabídne, je velmi široká škála jazyků. Bohužel ale zde není český jazyk. Ale na výběr máte z angličtiny, francouzštiny, němčiny, polštiny a třeba také slovenštiny. Takže že není přímo český jazyk, tolik nevadí. Se slovenštinou si vystačíme.
 
Program si budete také moct nainstalovat i na starší Windowsy jako třeba 2000 nebo XP.
 
Na výběr máte ze tří verzí programu. Jsou to Standard, Enterprise a poslední nejvyšší verze Pro. Všechny jsou zdarma k ozkoušení volně ke stáhnutí na internetu, ovšem plnou verzi si budete muset zaplatit a jedná se o částku okolo 1100 kč. Takže to není až tak levný program. Ale hold za kvalitu se musí platit.
 
Pokud tedy nechcete plýtvat vašimi daty na mobilu, ale přitom si chcete pročíst vaše oblíbené weby, tak neváhejte a zakupte si Offline Explorer. Garantuji, že vám ušetří spoustu dat.
 

 

Ondřej Vomočil, 01.06.2014 20:38

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama