[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Nitro PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Přečíst soubory ve formátu PDF umí spoustu programů. Ale upravit, převést mnoho formátů právě do PDF už umí jenom některé. Patří mezi ně například právě Nitro PDF.

 

Nitro PDF je program, který slučuje funkce PDF čtečky, PDF tiskárny a PDF editace. Velmi snadno v něm můžete vytvořit komentář, zvýraznit co potřebujete, škrtat co nepotřebujete, podtrhávat a mnoho dalšího.
 
Pro uživatele, kteří jsou zvyklí na MS Office, je v Nitru téměř domácí prostředí, kde je vše hned po ruce a na očích. Co je také velkou výhodou a stojí za zmínku je, že Nitro PDF dokáže hromadně vytáhnout z PDF obrázky a uložit je do samostatných souborů. To samé umí s textem.  Umožňuje také automatické a pohodlné vkládání vašich podpisů do jakýchkoliv PDF souborů.
Bonusem zde je, že tento program nabízí také PDF tiskárnu, v níž se dá převést cokoliv, co lze vytisknout do přenosného formátu dokumentů – PDF.
 
Plná verze programu, která zvládá převody, úpravy a přípravu souborů PDF je zdarma ke stažení volně na internetu. Pokud byste ovšem chtěli vyspělejší verzi, tak zde je možnost zakoupení Nitro PDF Professional za zhruba 1800 Kč, ale pokud by vám ani to nestačilo, tak si můžete za 2200 Kč pořídit tu samou verzi s ještě OCR modulem pro rozpoznání textu.
Po spuštění programu vás vítá na hlavní obrazovce šest hlavních funkcí, které Nitro nabízí. Jak jsem  již zmínil výše jsou to – Vytváření PDF, nástroj pro kontrolu a zvýraznění textu, tvorba komentářů, funkce pro vyplňování PDF formulářů, možnost vypisovat text přímo do souboru a snadné vkládání podpisů.
 
Nitro PDF patří do rodiny volně šiřitelného softwaru. Vývojáři tudíž nabízí volně ke stažení další nástroje, jako jsou třeba převodník do a z PDF. Konkrétně PDF do Wordu, což se většině lidí může hodit. Dále PDF do Excelu, Word do PDF a převod 83 formátů do PDF. Výsledky sice samozřejmě nejsou stoprocentní, ale oproti konkurenci jsou skvělé.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 09:00

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama