[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

NeoDownloader Lite, stahování obrázků z internetu KE STAŽENÍ ZDARMA

Velmi jednoduchý a rychlý nástroj, který vám umožní pohodlné stahování obrázků ze síťových galerií. Stačí pouze přidat URL adresu webu do Drop Basketu a program NeoDownloader automaticky celý web prohledá a stáhne všechny obrázky na váš pevný disk. Takže nejrychlejší cesta, jak stáhnou všechny obrázky z dané adresy, je právě tento program.

 

Takže vaše stažené obrázky vidíte okamžitě a ty nechtěné můžete ihned smazat. NeoDownloader vám také nabídne širokou řadu dalších funkcí jako například filtrování obrázků, náhled na ně nebo vestavěný prohlížeč obrázků a spoustu dalšího.
Jednou z funkcí je také například, že si sami můžete nastavit prozkoumání webu, který vám pak načte pouze snímky, které vy chcete. Program podporuje formát pouze typu JPEG.
 
NeoDownloader Lite, stahování obrázků z internetu
 
 
Program si stáhnete zcela zdarma volně na internetu. Nic víc k tomu nepotřebujete. Najděte odkaz, stáhněte, nainstalujte a používejte. Instalace je velmi blesková, protože program má okolo 4MB, takže nic není zdlouhavé a na nic nečekáte.
 
Program si velmi jednoduše můžete nainstalovat na všechny známé druhy Windowsů od starších XP po nejnovější Sedmičky a Osmičky taktéž. Jediným malým mínusem může pro někoho být absence českého jazyka. Ovšem při takto malém programu, kde není potřeba nic zdlouhavě nastavovat a je použita základní angličtina, vám to může být jedno. Jeho používání je opravdu snadné.
 
Program od společnosti Neowise nabízí také další nástroje. Můžete je tak najít na jejich oficiálních stránkách.
 
Jestli vás tedy nebaví stahovat obrázek po obrázku, samým otravným kliknutím sem a tam, tak si jednoduše nainstalujte právě NeoDownloader, který vše udělá za vás a to velmi rychle a bezpečně.

 

Ondřej Vomočil, 01.06.2014 20:37

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama