[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

MyPhoneExplorer, administrace vašeho mobilního telefonu KE STAŽENÍ

Aplikace MyPhoneExplorer je aplikace, která je volně dostupná různě na internetu a jedná se o nástroj pro správu telefonů značky Sony Ericsson a operačních systémů Android. Telefon stačí pouze připojit přes kabel, bluetooth nebo infračervený port a práce s telefonem může začít.

 

Samozřejmostí, co vám může program také nabídnout je například správa telefonu, archivace dat, obrázků, hudby, export a import všelijakých dat, SMS zpráv apod. Funkcí je opravdu veliká spousta a tento program vám to hlavně velmi zjednoduší.
 MyPhoneExplorer, administrace vašeho mobilního telefonu
 
Podporované operační systémy pro tento program jsou všechny od Windowsu, takže se bát nemusíte, že byste si program nenainstalovali například na starší XP či Visty.
Velkou výhodou u tohoto programu je, že si zde můžete zvolit jako výchozí program český jazyk. Takže celé grafické prostředí, které na vás bude působit příjemným dojmem, naleznete v češtině a na výběr budete mít i z  dalších světových jazyků jako angličtina nebo němčina.
 
Pokud hledáte velmi jednoduchý program, pro administraci vašeho telefonu skrze počítač a nevíte, jaký jiný program na to využít, tak vyzkoušejte právě MyPhoneExplorer, který by vám mohl hodně pomoci. Jediným mínusem je, že program je specializovaný na jednu jedinou značku a tou je jak jsem již zmínil Sony Ericsson a operační systém Android, který je v dnešní době nejrozšířenějším systémem na světě. Takže škála využití programu je opravdu velmi velká.
 
Konkurence v tomto odvětví je určitě veliká, ale samotní uživatelé si tento program velmi chválí a nedají na něj dopustit. Takže vám nemůžu udělat nic jiného než ho doporučit, pokud vlastníte mobil s Androidem či starší Sony Ericsson.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 05:26

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama