[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Mouse Speed Switcher, různá nastavení pro vaši myš KE STAŽENÍ

Tato jednoduchá aplikace, jak již svým názvem Mouse Speed Switcher napovídá, umožní svým uživatelům velmi jednoduše měnit nastavení, které používá některé z jeho polohovacích zařízení. Výměna klasické a bezdrátové myši nebo přechod na touchpad či trackpoint bude otázkou několika málo vteřin.

 

Nastavení totiž jde snadno změnit pomocí připraveného profilu, ke kterému se pak může uživatel vždy jednoduše zpětně vrátit.
 Mouse Speed Switcher, různá nastavení pro vaši myš
 
Program se hodí hlavně pro uživatele laptopů a uživatele, kteří přepínají mezi klasickou myší a touchpadem, ale přitom chtějí pro každé zařízení jinou citlivost a rychlost.
V nastavení programu Mouse Speed Switcher, jsou v základu připraveny dva profily, které ale uživatel může měnit a přidat další profily. Každý z nich je třeba připravit pro použití s vybraným zařízením, aby mohl uživatel okamžitě a bezproblémově pracovat.
V možnostech nastavení pak lze ovlivnit funkce, jako jsou samozřejmě klasická citlivost myši, rychlost scrollování na stránce, několik užitečných prvků pro touchpad nebo výběr spuštění programu/profilu při startu systému. Výhodou je, že samotné profily lze měnit během práce pomocí klávesové zkratky nebo jednoduchým otevřením ikony programu v oznamovací oblasti.
 
Mezi hlavní plusy programu se zařadí tedy určitě pohodlné ovládání a velmi snadné nastavení, které obsahuje mnoho funkcí. Lze nastavit, jestli se má program spustit při startu systému a také ikona v task baru. Nastavit si libovolnou klávesu pro rychlé přepínání mezi profily.
 
Grafické zpracování je klasické jednoduché, ale za to funkční a o to tu jde. Kompatibilita je se všemi dostupnými Microsoftími systémy. Program je zdarma, ale bohužel zde je absence češtiny.

 

Ondřej Vomočil, 12.05.2014 07:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama