[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Mouse Speed Switcher, různá nastavení pro vaši myš KE STAŽENÍ

Tato jednoduchá aplikace, jak již svým názvem Mouse Speed Switcher napovídá, umožní svým uživatelům velmi jednoduše měnit nastavení, které používá některé z jeho polohovacích zařízení. Výměna klasické a bezdrátové myši nebo přechod na touchpad či trackpoint bude otázkou několika málo vteřin.

 

Nastavení totiž jde snadno změnit pomocí připraveného profilu, ke kterému se pak může uživatel vždy jednoduše zpětně vrátit.
 Mouse Speed Switcher, různá nastavení pro vaši myš
 
Program se hodí hlavně pro uživatele laptopů a uživatele, kteří přepínají mezi klasickou myší a touchpadem, ale přitom chtějí pro každé zařízení jinou citlivost a rychlost.
V nastavení programu Mouse Speed Switcher, jsou v základu připraveny dva profily, které ale uživatel může měnit a přidat další profily. Každý z nich je třeba připravit pro použití s vybraným zařízením, aby mohl uživatel okamžitě a bezproblémově pracovat.
V možnostech nastavení pak lze ovlivnit funkce, jako jsou samozřejmě klasická citlivost myši, rychlost scrollování na stránce, několik užitečných prvků pro touchpad nebo výběr spuštění programu/profilu při startu systému. Výhodou je, že samotné profily lze měnit během práce pomocí klávesové zkratky nebo jednoduchým otevřením ikony programu v oznamovací oblasti.
 
Mezi hlavní plusy programu se zařadí tedy určitě pohodlné ovládání a velmi snadné nastavení, které obsahuje mnoho funkcí. Lze nastavit, jestli se má program spustit při startu systému a také ikona v task baru. Nastavit si libovolnou klávesu pro rychlé přepínání mezi profily.
 
Grafické zpracování je klasické jednoduché, ale za to funkční a o to tu jde. Kompatibilita je se všemi dostupnými Microsoftími systémy. Program je zdarma, ale bohužel zde je absence češtiny.

 

Ondřej Vomočil, 12.05.2014 07:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden...

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen...

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro...

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world