[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Miranda IM, populární instant messenger KE STAŽENÍ ZDARMA

Miranda IM, jak již zkratka v názvu napovídá, tak se jedná o aplikaci pro komunikaci a Instant Messaging, podporující velikou škálu nejrůznějších protokolů, který je určen hlavně pro 32 bitové verze operačního systému Windows. Také velikou výhodou je to, že se jedná o open source a free software. Takže si ho jednoduše můžete stáhnout kdekoliv na internetu.

 

Tato aplikace díky tomu, že využívá málo operační paměti, běží opravdu rychle a svižně i na starších počítačích. Filozofie aplikace je jednoduché rozbalíte ho a používáte. To je výhoda hlavně u počítačů, kde uživatelé nemají práva na instalaci nových aplikací a programů, nebo prostě chcete mít svůj komunikátor vždycky při sobě například na USB flash disku.
 Miranda IM, populární instant messenger
 
Proč právě zvolit Miranda IM oproti konkurenci? Miranda je velmi jednoduchá na používání, opravdu krásně přehledná, není zde nic, co by vás rušilo. Není potřebná instalace k chodu programu a také hlavním plusem je, že nezobrazuje žádné reklamní okna, bannery apod. Takže při chatování jste zcela nerušeni a nic na vás nevyskakuje.
Hlavní plusem samozřejmě také je, že Miranda podporuje českou lokalizaci. Takže u tak skvělého komunikátoru to je samozřejmě výhodou.
 
Do aplikace můžete nainstalovat další spoustu pluginů a doplňků. Miranda sama o sobě má základní funkce, ale další si lze přidat ručně, takže na počítači je jen to, co uživatel potřebuje a využije. Pluginy můžete vyhledávat na oficiální stránce Mirandy s Addony.
 
Takže jestli nevíte, který komunikátor je přesně pro vás, tak vyzkoušejte Miranda IM a uvidíte. Jeho přehlednost, jednoduchost a rychlost si vás určitě získá. Na trhu je hodně konkurenceschopných programů. Miranda patří ale ke špičce z nich.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:11

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama