[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Miranda IM, populární instant messenger KE STAŽENÍ ZDARMA

Miranda IM, jak již zkratka v názvu napovídá, tak se jedná o aplikaci pro komunikaci a Instant Messaging, podporující velikou škálu nejrůznějších protokolů, který je určen hlavně pro 32 bitové verze operačního systému Windows. Také velikou výhodou je to, že se jedná o open source a free software. Takže si ho jednoduše můžete stáhnout kdekoliv na internetu.

 

Tato aplikace díky tomu, že využívá málo operační paměti, běží opravdu rychle a svižně i na starších počítačích. Filozofie aplikace je jednoduché rozbalíte ho a používáte. To je výhoda hlavně u počítačů, kde uživatelé nemají práva na instalaci nových aplikací a programů, nebo prostě chcete mít svůj komunikátor vždycky při sobě například na USB flash disku.
 Miranda IM, populární instant messenger
 
Proč právě zvolit Miranda IM oproti konkurenci? Miranda je velmi jednoduchá na používání, opravdu krásně přehledná, není zde nic, co by vás rušilo. Není potřebná instalace k chodu programu a také hlavním plusem je, že nezobrazuje žádné reklamní okna, bannery apod. Takže při chatování jste zcela nerušeni a nic na vás nevyskakuje.
Hlavní plusem samozřejmě také je, že Miranda podporuje českou lokalizaci. Takže u tak skvělého komunikátoru to je samozřejmě výhodou.
 
Do aplikace můžete nainstalovat další spoustu pluginů a doplňků. Miranda sama o sobě má základní funkce, ale další si lze přidat ručně, takže na počítači je jen to, co uživatel potřebuje a využije. Pluginy můžete vyhledávat na oficiální stránce Mirandy s Addony.
 
Takže jestli nevíte, který komunikátor je přesně pro vás, tak vyzkoušejte Miranda IM a uvidíte. Jeho přehlednost, jednoduchost a rychlost si vás určitě získá. Na trhu je hodně konkurenceschopných programů. Miranda patří ale ke špičce z nich.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:11

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama