[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Microsoft Windows Media Center SDK KE STAŽENÍ ZDARMA

Tato aplikace, kterou si v dnešní recenzi popíšeme je hodně oblíbená, nicméně pouze jenom mezi hodně zběhlými uživateli počítačů a to počítačů s operačním systémem Windows, které jsou v posledních letech hodně oblíbené, což je jistou známkou toho, co se uživatelům nejvíce líbí. Jedná se vlastně o takovou uživatelskou aplikaci, díky které je člověk definovat určité věci v systému a to celkem jednoduchým a přehledným způsobem, který je pro profesionála snadný. 

 

Hned na samotném začátku této recenze je vhodné napsat, že se jedná o aplikaci s názvem Microsoft Windows Media Center SDK, která je určena pro samotné používání na počítači nebo notebooku s operačním systémem Windows, což je pro většinu hodně polehčující okolnost. Aplikace s názvem Microsoft Windows Media Center SDK je určena pro používání zdarma, což je další skvělá věc, kterou bude mít rozhodně hodně uživatelů rádo.
 
 Microsoft Windows Media Center SDK
 
Microsoft Windows Media Center SDK je tedy vývojářskou verzí aplikace, díky které si člověk, který je v programování a vyvíjení software zběhlý může dělat další a další aplikace, které budou třeba jak se říká postavené na stejném základu, což je pro hodně lidí polehčující okolnost a celkem hodně velké ušetření práce.
 
Pokud tedy chcete alespoň vyzkoušet, jak aplikace pracuje a chcete se o této velice zajímavé, ale hodně složité aplikaci dozvědět více, rozhodně si ji můžete stáhnout a jak se říká si ji pořádně osahat.
 
Jedná se o dokonalou aplikaci, která je spíše určena pro samotné vývojáře, kteří mají větší přehled a hlavně rozhled nad tím, co všechno se používá a hlavně co všechno v dnešní době funguje a je moderní pro samotného uživatele.
 
Nejlepší je si aplikaci vyzkoušet jak se říká na vlastní kůži a následně se rozhodnout, zda si ji člověk nechá, nebo nikoliv.

 

Ondřej Vomočil, 23.07.2014 10:23

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama