[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Microsoft Office 2010, populární balík profesionálních aplikací pro kancelář KE STAŽENÍ ZDARMA

Nejpopulárnější balíček kancelářských aplikací od giganta Microsoftu – Office 2010. Nabídne vám flexibilní a spolehlivé způsoby dosahování nejlepších výsledků v práci, doma ve škole. To je jedno, využít se dá všude, kde je počítač a máte ho nainstalovaný.

 

Pomocí profesionálních nástrojů v každé z aplikací dosáhnete opravdu parádní a hlavně profesionálních výsledků. Díky těmto nástrojům můžete dělat propracované tabulky, prezentace, dokumenty všeho druhu. Díky přístupu k souborům systému Office přes webový prohlížeč nebo mobilní telefon se systémem Windows, můžete zůstat připojeni ke svým projektům i tehdy, když nejste přítomni u svého počítače.
 Microsoft Office 2010, populární balík profesionálních aplikací pro kancelář
 
 Žádný jiný program se nemůže pyšnit takovou kvalitou, jako jsou Office od Microsoftu. Jediná konkurence na úrovni je OpenOffice. Ostatně, zárukou kvality a popularity je to, že jde o program z dílen IT magnáta Microsoftu.
 
S balíčkem Office 2010 budete mít svoji práci pod kontrolou a můžete provádět úkoly a dosahovat tak i skvělých výsledků, ať pracujete kdekoliv a odkudkoliv.
 
Existují 3 verze. První je pro studenty a domácnost a obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Další verze je pro podnikatele a ti zde naleznou Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Poslední je Professional a zde najdete ty samé, jako u pro podnikatele plus ještě Publisher a Access.
 
Po zakoupení a instalaci produktu budete muset zadat instalační kód, nebo také product key, který dostanete spolu s produktem.
 
Microsoft Office není nejpoužívanějším nástrojem pro tvorbu dokumentů jen tak. Je skvělý, přehledný, grafické rozhraní je neskutečně přehledné a vše je skvěle rozdělené. Nemůžu nic jiného, než doporučit.

 

Ondřej Vomočil, 19.05.2014 19:59

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama