[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

MassFaces KE STAŽENÍ ZDARMA

V dnešní moderní době je Facebook prakticky všude okolo nás, takže rozhodně i vy budete mít svůj osobní profil na této oblíbené sociální síti založený. Na Facebooku je tedy v dnešní době snad každý, lidé zde sdílí svoje statusy, pocity, ale také fotky a videa. A právě o videích je přímo aplikace MassFaces, kterou si v dnešní recenzi budeme detailně popisovat. Na úvod by to bylo vše a pojďme se společně do recenze pustit.

 

MassFaces je tedy aplikace, která je velice úzce napojena na Facebook a převážně z největší části na videa, které lidé z vašich přátel na svoji zeď sdílí. Nemusí se rozhodně jednat pouze o jejich videa, které oni sami pořídili, ale také i videa sdílená například z YouTube, nebo dalších podobných zábavních a livestylových služeb.
 
Program s názvem MassFaces slouží tedy pro stahování videí, které jsou sdílené vašimi přáteli na jejich zdi. Pokud vás tedy nějaké zábavné, nebo jinak zajímavé video na Facebooku nadchne a chcete si ho stáhnout k sobě na disk vašeho počítače pro další použití, rozhodně se není čeho bát a s aplikací MassFaces se jedná o jednoduchou věc.
Samotná cesta ke stažení videa z Facebooku je jednoduchá a velice snadná pro každého uživatele, tedy i pro toho, který nemá moc zkušeností. Po spuštění programu MassFaces je po vás vyžadována pouze a jenom URL, díky které si stáhnete požadované video.
Stačí si tedy video otevřít na Facebooku, zkopírovat si z příkazového řádku v prohlížeči jeho URL, kterou následně vložíte do programu MassFaces, kde si požadované video stáhnete.
 
Tímto jednoduchým způsobem si můžete zvolit také formát, do kterého chcete stáhnout požadované video - můžete si vybrat hned z několika formátů, do kterých si dané video z Facebooku můžete uložit.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 11:10

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama