[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

LogMeInHamachi, vytvořte si privátní zabezpečenou síť KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže si rádi zahrajete nějaké počítačové hry, jak se říká po síti, rozhodně tento dokonalý program s názvem Hamachi budete znát. Jedná se o poměrně hodně malý, ale také na druhou stranu užitečný program, který slouží k rychlému vytvoření sítě LAN mezi několika počítači v internetu.

 

Historie tohoto programu je teprve několik let stará, nicméně i za tuto svoji krátkou dobu existence si jej oblíbili miliony lidí po celém světě.
 LogMeInHamachi, vytvořte si privátní zabezpečenou síť
 
To co tedy bylo dříve záležitostí pouze a jenom internetových a počítačových odborníků si v dnešní době právě díky programu Hamachi můžete udělat klidně i vy jako úplný počítačový začátečník a to pouze na několik málo kliků.
 
Díky malému programu Hamachi si dnes můžete vytvořit svoji LAN síť třeba s kamarádem, který je na druhém konci světa. Pomocí této LAN sítě spolu můžete hrát online různé hry a je prakticky úplně jedno, že je na druhém konci světa a dělá vás od sebe několik tisíc kilometrů, je to jakoby seděl právě vedle vás.
 
Nesmírně velkou výhodou je ta věc, že ani jeden z vás (tedy vy ani kamarád na druhém konci světa) nemusí mít veřejnou IP adresu. Není tedy rozhodně žádnému divu, že si právě tento malý, ale dokonalý program jako je Hamachi získat svoji popularitu na celém světě a mezi všemi hráči počítačových her.
 
Někomu se bude rozhodně zdát, že se jedná o poměrně hodně těžký úkol nastavování různých věcí, které bohužel nezvládnete. Nicméně pravda je úplným opakem a vy si klidně i jako počítačový začátečník můžete právě díky programu Hamachi na několik málo kliknutí vytvořit LAN síť, do které se vám přihlásí několik zájemců o hraní proti sobě.
 
Takto to dělají právě i světoví hráči, kteří si proti sobě chtějí zahrát nějakou hru a je jim prakticky jedno, že je mezi sebou dělí několik stovek kilometrů. Stačí se pouze domluvit, každý z hráčů musí mít nainstalovaný program Hamachi a můžou vesele hrát.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 08:06

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama