[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

LogMeInHamachi, vytvořte si privátní zabezpečenou síť KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže si rádi zahrajete nějaké počítačové hry, jak se říká po síti, rozhodně tento dokonalý program s názvem Hamachi budete znát. Jedná se o poměrně hodně malý, ale také na druhou stranu užitečný program, který slouží k rychlému vytvoření sítě LAN mezi několika počítači v internetu.

 

Historie tohoto programu je teprve několik let stará, nicméně i za tuto svoji krátkou dobu existence si jej oblíbili miliony lidí po celém světě.
 LogMeInHamachi, vytvořte si privátní zabezpečenou síť
 
To co tedy bylo dříve záležitostí pouze a jenom internetových a počítačových odborníků si v dnešní době právě díky programu Hamachi můžete udělat klidně i vy jako úplný počítačový začátečník a to pouze na několik málo kliků.
 
Díky malému programu Hamachi si dnes můžete vytvořit svoji LAN síť třeba s kamarádem, který je na druhém konci světa. Pomocí této LAN sítě spolu můžete hrát online různé hry a je prakticky úplně jedno, že je na druhém konci světa a dělá vás od sebe několik tisíc kilometrů, je to jakoby seděl právě vedle vás.
 
Nesmírně velkou výhodou je ta věc, že ani jeden z vás (tedy vy ani kamarád na druhém konci světa) nemusí mít veřejnou IP adresu. Není tedy rozhodně žádnému divu, že si právě tento malý, ale dokonalý program jako je Hamachi získat svoji popularitu na celém světě a mezi všemi hráči počítačových her.
 
Někomu se bude rozhodně zdát, že se jedná o poměrně hodně těžký úkol nastavování různých věcí, které bohužel nezvládnete. Nicméně pravda je úplným opakem a vy si klidně i jako počítačový začátečník můžete právě díky programu Hamachi na několik málo kliknutí vytvořit LAN síť, do které se vám přihlásí několik zájemců o hraní proti sobě.
 
Takto to dělají právě i světoví hráči, kteří si proti sobě chtějí zahrát nějakou hru a je jim prakticky jedno, že je mezi sebou dělí několik stovek kilometrů. Stačí se pouze domluvit, každý z hráčů musí mít nainstalovaný program Hamachi a můžou vesele hrát.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 08:06

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama