[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Lifestyle Inspector KE STAŽENÍ ZDARMA

Pokud denně pracujete s počítačem a zaměstnavatel nebo klient vám zadává různé úkoly, je lepší je mít napsané přímo ve vašem počítači, než si je přepisovat někam na papír, který jak jistě většina z vás tuší jednoho krásného dne stejně ztratíte. Pro nejlepší použití je zde program s názvem Lifestyle Inspector, který je kompatibilní s operačním systémem Windows a všemi jeho verzemi.

 

Lifestyle Inspector je tedy program, díky kterému jste schopen si přehledně vytvořit a založit projekty a k němu si přímo vázat nějaké úkoly a další věci, které v tomto projektu musíte udělat. Jedná se buď o dlouhodobé projekty, nebo i úkoly, které musíte splnit za několik hodin, ale máte raději, když jsou někde napsané.
Úkoly v programu Lifestyle Inspector je tedy možné kategorizovat například podle svoji priority, podle toho jak jsou časově náročné, nebo jak na ně klient hodně spěchá, nebo jestli jsou vázané k nějakému jinému úkolu a celkově se tyto věci provazují.
V programu Lifestyle Inspector si rozhodně nemusíte sepisovat pouze a jenom pracovní věci, ale také i běžné úkoly z vašeho života, nebo třeba cíle, které chcete každý měsíc splnit. A na konci každého měsíce si pouze otevřete program Lifestyle Inspector, kde si můžete udělat revizi toho, co se vám povedlo a co ne. Jedná se o prakticky nejlepší možnou metodu kontrolování práce, ale také svého osobního života.
Jeden úkol může v programu Lifestyle Inspector obsahovat pochopitelně i další podúkoly, které jsou k tomuto hlavnímu úkolu navázané a vy pochopitelně nebudete moci splnit hlavní úkol, když nejsou hotové jeho podúkoly.
 
Každý podúkol má zadané další svoje věci, které mohou být navázané na datum, do kterého je potřeba všechny úkoly splnit. Jedná se o velice zajímavou metodu práce a sepisování všech úkolů, které vás jenom napadnou.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 13:15

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama