RSS Kanál

 

Kukej, sledujte online televizi a rádio zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Program Kukej, je velmi jednoduchý, ale šikovný nástroj, který vám umožní sledovat televizi a poslouchat rádio na vašem počítači online a hlavně zcela zdarma. Samozřejmostí je, že podporuje převážně české stanice. Program obsahuje 15 českých online televizí, 9 slovenských a 10 zahraničních televizí. Mimo televizí si v programu můžete spustit, jak jsem již říkal i rádio. Kukej obsahuje celkem 26 rádiových stanic.

 

Prográmek podporuje dokonce také režim dvou obrazovek, což znamená, že můžete sledovat 2 online televize nebo rádia současně na jednom monitoru najednou. Program se pyšní především velmi jednoduchým a srozumitelným ovládáním, které nebude dělat problém ani úplným začátečníkům, takže s nějakým nastavením apod. není žádný problém.
 Kukej, sledujte online televizi a rádio zdarma
 
Program nesází na obrovské množství nefunkčních zahraničních televizí (převážně z Číny), ale sází na jednoduchost, funkčnost a uživatelskou přívětivost. S programem si budete parádně rozumět.
 
Abyste se mohli dívat online na vaše televizní pořady a poslouchat rádiové stanice skrze tento program, tak musíte mít ve vašem počítači nainstalovaný Windows Media Player a .NET Framework.
 
Velikost instalačního souboru programu je neuvěřitelně malá. Jedná se o půl megabajtu. Takže vás asi ihned napadne, že program máte nainstalovaný, aniž byste řekli „Kukej“.
 
Program si jednoduše můžete stáhnout volně zdarma na internetu. Takže žádné poplatky ani nic podobného. Stáhnout je můžete například na nejpopulárnějším serveru pro stahování programů v České republice Stahuj.cz, který určitě zná každý uživatel internetu u nás.
 
Pokud dáváte přednost online sledování a poslechu na PC před klasickým koukáním a posloucháním televizi či rádia je čistě na vás. Program Kukej.cz se hodí především tam, kde není dostupná televize, ale internet ano.

 

Ondřej Vomočil, 03.06.2014 19:57

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout

G DATA Total Security představuje nejvyšší verzi zabezpečení od německých vývojářů G Data Software AG. Potěší dvěma antivirovými jádry, specifickým nastavením nahrazujícím klasické skeny na vyžádání a vysokou...

Comodo Antivirus: stále výborná volba

Zlatá doba obliby bezpečnostních produktů Comoda možná opadla, ale to neznamená, že by na ně zanevřelo Comodo. Na Comodo Antiviru a jeho modulech pracují nejen vývojáři, ale i designéři uživatelského prostředí, což se projevuje narůstající srozumitelností...

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl

Pošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace prostřednictvím...

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data

Asoftis Burning Studio je univerzální vypalovací program schopný vypálit všechny nejen datové formáty na všechna média rozličnými rychlosti, způsoby a při využití všech fičur, které jsou už dávno standardem. Předností Burning Studio od...


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world