RSS Kanál

 

Kukej, sledujte online televizi a rádio zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Program Kukej, je velmi jednoduchý, ale šikovný nástroj, který vám umožní sledovat televizi a poslouchat rádio na vašem počítači online a hlavně zcela zdarma. Samozřejmostí je, že podporuje převážně české stanice. Program obsahuje 15 českých online televizí, 9 slovenských a 10 zahraničních televizí. Mimo televizí si v programu můžete spustit, jak jsem již říkal i rádio. Kukej obsahuje celkem 26 rádiových stanic.

 

Prográmek podporuje dokonce také režim dvou obrazovek, což znamená, že můžete sledovat 2 online televize nebo rádia současně na jednom monitoru najednou. Program se pyšní především velmi jednoduchým a srozumitelným ovládáním, které nebude dělat problém ani úplným začátečníkům, takže s nějakým nastavením apod. není žádný problém.
 Kukej, sledujte online televizi a rádio zdarma
 
Program nesází na obrovské množství nefunkčních zahraničních televizí (převážně z Číny), ale sází na jednoduchost, funkčnost a uživatelskou přívětivost. S programem si budete parádně rozumět.
 
Abyste se mohli dívat online na vaše televizní pořady a poslouchat rádiové stanice skrze tento program, tak musíte mít ve vašem počítači nainstalovaný Windows Media Player a .NET Framework.
 
Velikost instalačního souboru programu je neuvěřitelně malá. Jedná se o půl megabajtu. Takže vás asi ihned napadne, že program máte nainstalovaný, aniž byste řekli „Kukej“.
 
Program si jednoduše můžete stáhnout volně zdarma na internetu. Takže žádné poplatky ani nic podobného. Stáhnout je můžete například na nejpopulárnějším serveru pro stahování programů v České republice Stahuj.cz, který určitě zná každý uživatel internetu u nás.
 
Pokud dáváte přednost online sledování a poslechu na PC před klasickým koukáním a posloucháním televizi či rádia je čistě na vás. Program Kukej.cz se hodí především tam, kde není dostupná televize, ale internet ano.

 

Ondřej Vomočil, 03.06.2014 19:57

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší

Advanced SystemCare je už legendárním představitelem kategorie čističů. A s jeho jménem a vývojářem se pojí charakteristiky, které nutí jedny ho nenávidět a druhé - víceméně - milovat. iObit se nedokáže vyvarovat dotěrného vnucování...

Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější

Bezpečnostní balík Norton Security dříve trpěl  kontraintuitivností a pochybnou funkčností některých částí. Starší problémy jsou pryč. Naopak zůstává velmi vysoká ochrana skýtaná jádrem v podobě...

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má...

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase

Amiti Free Antivirus slibuje bezplatný antivirus. Otázku, nakolik je bezplatný, stíhá ještě podstatnější otázka: nakolik je to antivirus? Amiti spíše evokuje produkt několik let neexistující civilizace, který k nám propadl trhlinou nejen v čase...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world