[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Kukej, sledujte online televizi a rádio zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Program Kukej, je velmi jednoduchý, ale šikovný nástroj, který vám umožní sledovat televizi a poslouchat rádio na vašem počítači online a hlavně zcela zdarma. Samozřejmostí je, že podporuje převážně české stanice. Program obsahuje 15 českých online televizí, 9 slovenských a 10 zahraničních televizí. Mimo televizí si v programu můžete spustit, jak jsem již říkal i rádio. Kukej obsahuje celkem 26 rádiových stanic.

 

Prográmek podporuje dokonce také režim dvou obrazovek, což znamená, že můžete sledovat 2 online televize nebo rádia současně na jednom monitoru najednou. Program se pyšní především velmi jednoduchým a srozumitelným ovládáním, které nebude dělat problém ani úplným začátečníkům, takže s nějakým nastavením apod. není žádný problém.
 Kukej, sledujte online televizi a rádio zdarma
 
Program nesází na obrovské množství nefunkčních zahraničních televizí (převážně z Číny), ale sází na jednoduchost, funkčnost a uživatelskou přívětivost. S programem si budete parádně rozumět.
 
Abyste se mohli dívat online na vaše televizní pořady a poslouchat rádiové stanice skrze tento program, tak musíte mít ve vašem počítači nainstalovaný Windows Media Player a .NET Framework.
 
Velikost instalačního souboru programu je neuvěřitelně malá. Jedná se o půl megabajtu. Takže vás asi ihned napadne, že program máte nainstalovaný, aniž byste řekli „Kukej“.
 
Program si jednoduše můžete stáhnout volně zdarma na internetu. Takže žádné poplatky ani nic podobného. Stáhnout je můžete například na nejpopulárnějším serveru pro stahování programů v České republice Stahuj.cz, který určitě zná každý uživatel internetu u nás.
 
Pokud dáváte přednost online sledování a poslechu na PC před klasickým koukáním a posloucháním televizi či rádia je čistě na vás. Program Kukej.cz se hodí především tam, kde není dostupná televize, ale internet ano.

 

Ondřej Vomočil, 03.06.2014 19:57

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama