[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Kalendář

Program s jednoduchým názvem Kalendář se může pro většinu zdát jako hodně zbytečný a nic neříkající program, který nic neumí a pouze jenom ukazuje datum. Pokud si toto tvrzení o programu myslíte, bohužel se škaredě pletete, jelikož program Kalendář toho umí podstatně více a o tom všem bude celá naše recenze, kterou jsme pro vás zde připravili.

 

Kalendář je dokonalý v každém svém směru a to hlavně díky tomu, že je neustále na očích - je tedy připevněný na plochu vašeho počítače, takže jej máte prakticky během celého dne na očích, což je pro většinu to nejlepší, co si mohou přát. 
 
Do programu si můžete pochopitelně libovolně vepisovat různé poznámky a nebo úkoly, které jsou vázané na určitý čas a nebo přímo hodinu. Jedná se tedy o takový jednoduchý správce vašich úkolů, který si můžete přát. Podle všeho je program Kalendář hodně oblíbený mezi staršími uživateli operačního systému Windows, kteří mají rádi trošku retro vzhled a další věci, které se jim celkově na programu Kalendář vyhovuje.
Pokud máte tedy nějaké poznámky, nebo třeba svátky a narozeniny, které si do kalendáře chcete vepsat - rozhodně v tom není sebemenší problém a všechny svátky, narozeniny, ale i další věci a vaše úkoly/poznámky si můžete pochopitelně zcela v klidu do programu s názvem Kalendář napsat. 
 
Většině z vás se bude také líbit to, že je program Kalendář zcela zdarma a také to, že je během celého pracovního dne na očích, takže se rozhodně nemůže stát nepříjemná věc, že by vám nějaký úkol, nebo třeba svátek a narozeniny utekli, jako se tomu mohlo stát v minulosti.
 
Kalendář si vyžaduje jednoduchou instalaci, není nikterak náročný a každému uživateli se bude rozhodně do každého svého detailu hlavně díky vzhledu celkově líbit a během krátkého používání si jej oblíbíte.

 

Ondřej Vomočil, 24.04.2014 07:35

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama