[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

CMSSS - Jaký redakční systém? KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže si i vy chcete nějakým způsobem založit webové stránky a veškerý obsah na nich spravovat přes nějaké webové rozhraní, nejlepší je si přímo na dané webové stránky implementovat nějaký redakční systém, díky kterému si člověk ukáže, jak je celý tento proces efektivní a snadný na používání. V následujících několika odstavcích se společně podíváme na aplikaci s názvem CMSSS.

 

CMSSS je tedy aplikace, díky které si stáhnete na disk svého počítače kód redakčního systému, který je pochopitelně potřeba implementovat na danou grafiku vašeho webu a po této implementaci proběhne také instalace. Následně se stačí pouze a jenom zalogovat do systému a dílo je celé dokonáno. Jedná se o poměrně snadnou věc, nicméně není to zase taková procházka růžovým sadem, což jistě všichni uznáte.
 Jaký redakční systém?
 
Je také vhodné říci, že celá aplikace s názvem CMSSS je kompletně určená pro počítače s operačním systémem Windows, díky čemuž si člověk může sám od sebe na svoje webové stránky nainstalovat redakční systém, díky kterému bude rychle a hlavně efektivně spravovat veškerý obsah, který bude mít právě na svých webových stránkách. Další skvělá věc je ta, že aplikace s názvem CMSSS je kompletně zdarma, což mnohé z nás hodně potěší.
 
Jedná se o přehledné a rychlé prostředí, díky kterému si člověk na svoje webové stránky umisťuje různý obsah a další věci, které jsou v jeho případě potřeba a chce je mít z nějakého důvodu právě na svém webu.
 
CMSSS je tedy kompletně zdarma a pokud na svých webových stránkách ještě bohužel nemáte žádný administrační program nebo aplikaci, rozhodně je na čase o nějaké popřemýšlet, jelikož sami vidíte, o jak mocný a dokonale přehledný nástroj se v závěru jedná. 
 
Samotná instalace je sice trošku obtížnější, nicméně to nemění nic na tom, že aplikace CMSSS je dokonalá, rychlá a přehledná.

 

Ondřej Vomočil, 06.05.2014 10:24

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama