[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

CMSSS - Jaký redakční systém? KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže si i vy chcete nějakým způsobem založit webové stránky a veškerý obsah na nich spravovat přes nějaké webové rozhraní, nejlepší je si přímo na dané webové stránky implementovat nějaký redakční systém, díky kterému si člověk ukáže, jak je celý tento proces efektivní a snadný na používání. V následujících několika odstavcích se společně podíváme na aplikaci s názvem CMSSS.

 

CMSSS je tedy aplikace, díky které si stáhnete na disk svého počítače kód redakčního systému, který je pochopitelně potřeba implementovat na danou grafiku vašeho webu a po této implementaci proběhne také instalace. Následně se stačí pouze a jenom zalogovat do systému a dílo je celé dokonáno. Jedná se o poměrně snadnou věc, nicméně není to zase taková procházka růžovým sadem, což jistě všichni uznáte.
 Jaký redakční systém?
 
Je také vhodné říci, že celá aplikace s názvem CMSSS je kompletně určená pro počítače s operačním systémem Windows, díky čemuž si člověk může sám od sebe na svoje webové stránky nainstalovat redakční systém, díky kterému bude rychle a hlavně efektivně spravovat veškerý obsah, který bude mít právě na svých webových stránkách. Další skvělá věc je ta, že aplikace s názvem CMSSS je kompletně zdarma, což mnohé z nás hodně potěší.
 
Jedná se o přehledné a rychlé prostředí, díky kterému si člověk na svoje webové stránky umisťuje různý obsah a další věci, které jsou v jeho případě potřeba a chce je mít z nějakého důvodu právě na svém webu.
 
CMSSS je tedy kompletně zdarma a pokud na svých webových stránkách ještě bohužel nemáte žádný administrační program nebo aplikaci, rozhodně je na čase o nějaké popřemýšlet, jelikož sami vidíte, o jak mocný a dokonale přehledný nástroj se v závěru jedná. 
 
Samotná instalace je sice trošku obtížnější, nicméně to nemění nic na tom, že aplikace CMSSS je dokonalá, rychlá a přehledná.

 

Ondřej Vomočil, 06.05.2014 10:24

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být...

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama