RSS Kanál

 

IsMyLcdOK, jednoduše zkontroluje mrtvá pixely na LCD monitorech KE STAŽENÍ ZDARMA

Jednoduchá a hlavně volně šiřitelná (tudíž zdarma ke stažení) aplikace IsMyLcdOK, je jak už název napovídá je velmi snadno ovladatalný nástroj pro kontrolu vadných nebo mrtvých pixelů na vašich LCD monitorech. IsMyLcdOK totiž znamená – Je můj LCD( monitor) v pohodě?

 

Velikou výhodou je, že program nemusíte instalovat, takže ho je možné jednoduše přenášet na přenosných médiích, jako jsou USB flash disk a jiné.
 IsMyLcdOK, jednoduše zkontroluje mrtvá pixely na LCD monitorech
 
K dispozici máte velmi snadné ovladatelné uživatelské rozhraní s testem různých barev, vertikálních i horizontálních řádků a tak dále.
 
Uživatelské nepodporuje český jazyk, ale je dostupný ve dvou jazycích a jsou jimi angličtina a němčina.
 
V jednoduchosti vám řeknu, jaké jsou hlavní vlastnosti programu:
 
  • Je to tedy jednoduchý program na kontrolu LCD monitorů. Doporučuji program vyzkoušet, a zjistit vaše mrtvé pixely na monitoru. Protože jinak nemáte šanci sami najít a zjistit či nějaké máte. Další vlastností jsou testy pro různé barvy, vertikální i horizontální přechody a řádky.
  • Program je dostupný jak pro 32 bitové, tak 64 bitové operační systémy. Takže se nemusíte bát, že by vám program neběžel. Kompatibilita je samozřejmě se všemi dostupnými operačními systémy od MS.
Pokud máte už nějakou dobu zaběhlý monitor, či chcete pouze zkontrolovat nový, tak tento program vám k tomu jednoduše pomůže. Jestli se vám například u starších monitorů, nebo déle používaných zobrazují určité plochy špatně, tak spusťte IsMyLcdOK a uvidíte, kde je háček.
 
Program tedy vřele doporučuji, ať už pro prevenci vašeho monitoru, či chybovost zobrazení. Ještě jednou na konec podotýkám, že program je funkční pouze na LCD monitory, ostatně, napsáno to je i v názvu programu.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:27

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace

IObit byl nepříliš proslulý nízkou funkčností svých produktů, které navíc bývaly často zahlcovány pobídkami k instalaci a nákupu rozličných dalších produktů stejného vývojáře. Nicméně časy se mění a dokonce i...

Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma

Windscribe je šikovný VPN klient (a jeho zázemí a doplněk prohlížeče) kanadské provenience. Uživatele potěší nejen jednoduchým pojetím, ale paušály zdarma, rychlostí a parametry organizačního zázemí. Prémiovým...

Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus je odlehčená, cloudově pojatá varianta bezpečnostního řešení. Jeho antivir je neodmyslitelně spojen se sandboxem a systémem pro okamžité vyhodnocení chování podezřelých souborů na serverech společnosti zvaným Valkyrie. Je skutečně tím...

G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout

G DATA Total Security představuje nejvyšší verzi zabezpečení od německých vývojářů G Data Software AG. Potěší dvěma antivirovými jádry, specifickým nastavením nahrazujícím klasické skeny na vyžádání a vysokou...


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world