RSS Kanál

 

IsMyLcdOK, jednoduše zkontroluje mrtvá pixely na LCD monitorech KE STAŽENÍ ZDARMA

Jednoduchá a hlavně volně šiřitelná (tudíž zdarma ke stažení) aplikace IsMyLcdOK, je jak už název napovídá je velmi snadno ovladatalný nástroj pro kontrolu vadných nebo mrtvých pixelů na vašich LCD monitorech. IsMyLcdOK totiž znamená – Je můj LCD( monitor) v pohodě?

 

Velikou výhodou je, že program nemusíte instalovat, takže ho je možné jednoduše přenášet na přenosných médiích, jako jsou USB flash disk a jiné.
 IsMyLcdOK, jednoduše zkontroluje mrtvá pixely na LCD monitorech
 
K dispozici máte velmi snadné ovladatelné uživatelské rozhraní s testem různých barev, vertikálních i horizontálních řádků a tak dále.
 
Uživatelské nepodporuje český jazyk, ale je dostupný ve dvou jazycích a jsou jimi angličtina a němčina.
 
V jednoduchosti vám řeknu, jaké jsou hlavní vlastnosti programu:
 
  • Je to tedy jednoduchý program na kontrolu LCD monitorů. Doporučuji program vyzkoušet, a zjistit vaše mrtvé pixely na monitoru. Protože jinak nemáte šanci sami najít a zjistit či nějaké máte. Další vlastností jsou testy pro různé barvy, vertikální i horizontální přechody a řádky.
  • Program je dostupný jak pro 32 bitové, tak 64 bitové operační systémy. Takže se nemusíte bát, že by vám program neběžel. Kompatibilita je samozřejmě se všemi dostupnými operačními systémy od MS.
Pokud máte už nějakou dobu zaběhlý monitor, či chcete pouze zkontrolovat nový, tak tento program vám k tomu jednoduše pomůže. Jestli se vám například u starších monitorů, nebo déle používaných zobrazují určité plochy špatně, tak spusťte IsMyLcdOK a uvidíte, kde je háček.
 
Program tedy vřele doporučuji, ať už pro prevenci vašeho monitoru, či chybovost zobrazení. Ještě jednou na konec podotýkám, že program je funkční pouze na LCD monitory, ostatně, napsáno to je i v názvu programu.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:27

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má...

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase

Amiti Free Antivirus slibuje bezplatný antivirus. Otázku, nakolik je bezplatný, stíhá ještě podstatnější otázka: nakolik je to antivirus? Amiti spíše evokuje produkt několik let neexistující civilizace, který k nám propadl trhlinou nejen v čase...

Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů

Driver Booster je odpovědí na potřeby těch, kteří potřebují rychle, snadno a celospektrálně aktualizovat ovládače napříč celými systémy. Jejich práci usnadňuje zálohováním celých systémů i konkrétních ovládačů, které...

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace

IObit byl nepříliš proslulý nízkou funkčností svých produktů, které navíc bývaly často zahlcovány pobídkami k instalaci a nákupu rozličných dalších produktů stejného vývojáře. Nicméně časy se mění a dokonce i...


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world