RSS Kanál

 

IsMyLcdOK, jednoduše zkontroluje mrtvá pixely na LCD monitorech KE STAŽENÍ ZDARMA

Jednoduchá a hlavně volně šiřitelná (tudíž zdarma ke stažení) aplikace IsMyLcdOK, je jak už název napovídá je velmi snadno ovladatalný nástroj pro kontrolu vadných nebo mrtvých pixelů na vašich LCD monitorech. IsMyLcdOK totiž znamená – Je můj LCD( monitor) v pohodě?

 

Velikou výhodou je, že program nemusíte instalovat, takže ho je možné jednoduše přenášet na přenosných médiích, jako jsou USB flash disk a jiné.
 IsMyLcdOK, jednoduše zkontroluje mrtvá pixely na LCD monitorech
 
K dispozici máte velmi snadné ovladatelné uživatelské rozhraní s testem různých barev, vertikálních i horizontálních řádků a tak dále.
 
Uživatelské nepodporuje český jazyk, ale je dostupný ve dvou jazycích a jsou jimi angličtina a němčina.
 
V jednoduchosti vám řeknu, jaké jsou hlavní vlastnosti programu:
 
  • Je to tedy jednoduchý program na kontrolu LCD monitorů. Doporučuji program vyzkoušet, a zjistit vaše mrtvé pixely na monitoru. Protože jinak nemáte šanci sami najít a zjistit či nějaké máte. Další vlastností jsou testy pro různé barvy, vertikální i horizontální přechody a řádky.
  • Program je dostupný jak pro 32 bitové, tak 64 bitové operační systémy. Takže se nemusíte bát, že by vám program neběžel. Kompatibilita je samozřejmě se všemi dostupnými operačními systémy od MS.
Pokud máte už nějakou dobu zaběhlý monitor, či chcete pouze zkontrolovat nový, tak tento program vám k tomu jednoduše pomůže. Jestli se vám například u starších monitorů, nebo déle používaných zobrazují určité plochy špatně, tak spusťte IsMyLcdOK a uvidíte, kde je háček.
 
Program tedy vřele doporučuji, ať už pro prevenci vašeho monitoru, či chybovost zobrazení. Ještě jednou na konec podotýkám, že program je funkční pouze na LCD monitory, ostatně, napsáno to je i v názvu programu.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 16.05.2014 20:27

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium

Avira System Speedup představuje čistič, optimalizátor a výkonu zvyšovač v podání německého výrobce antivirů Avira. Zahrnuje běžné oblasti počítačového úklidu doplněné několika šikovnými nastaveními a zabalené do minimalisticky...

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič

Nero představuje profesně zvládnutou optimalizační aplikaci TuneItUp zahrnující rozličné čističe a moduly upravující nastavení Windows. Krom zcela běžných nástrojů tu nalezneme zajímavě pojatý režim vysokého výkonu počítače či třeba...

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou

Netgate Internet Security nabízí uživateli firewall, on-demand skenování a rezidentní štíty. Ač se názvem zdá pocházet z anglického prostředí, již při instalaci spustí češtinou. Jeho maximální jednoduchost neruší...

Datovka: datová schránka jednoduše

Datovka je desktopový klient pro práci s datovou schránkou. Už při základním využití jedním uživatelem s jednou datovou schránkou značně usnadňuje celou práci s daným systémem. Nemluvě pak o mnohonásobném využití v organizačním prostředí,...

 

 
© 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world