[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

IObit Uninstaller: pokročilá odinstalace zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit Uninstaller patří do skupiny aplikací suplujících funkci systémového odinstalátoru. Ve srovnání s ním nabízí nejen více informací o instalovaných programech, ale také nové možnosti pohledu na ně a jejich součásti. Navíc dokáže odstranit některé zbytky aplikací a zasáhnout i tam, kde je třeba odinstalaci vynutit.

 

IObit Uninstaller je nainstalován v mžiku

IObit Uninstaller je nainstalován téměř okamžitě - pouze odsouhlasíme licenční podmínky, ne/zvolíme instalaci Advanced SystemCare a cílovou složku. V momentě je instalace hotova a otevírá se základní okno programu.

IObit Unistaller připraven k pokročilé odinstalaci programů, toolbarů a systémových aplikací

Aplikace před námi předestírá na třech kartách seznamy zahrnující Software, Toolbary a pluginy a systémové Aplikace. Ty můžeme navíc filtrovat pomocí boční roletky nabízející:

 • Všechny programy/toolbary a pluginy;
 • Nedávno instalované;
 • Velké programy;
 • Zřídka používané;
 • aktualizace Windows;
 • pluginy pouze pro IE/Firefox.

Dalšími návodnými informacemi jsou distributor programu, datum jeho instalace a verze - u toolbarů ještě jejich hodnocení komunitou uživatelů.

Odinstalace je snadná - vybereme program (či vícero programů při Hromadné odinstalaci) a dáme odinstalovat. IObit Unistaller se ujistí, zda chceme skutečně odinstalovat a nabídne vytvoření bodu obnovy systému.

IObit Uninstaller: nabídka vytvoření bodu obnovy

Poté proběhne Rychlá odinstalace, s kterou se můžeme buď spokojit, nebo využít vyčištění zbytků programu Pokročilým skenováním.

IObit Uninstaller: pokročilé vyhledání zbytků programu

Pokročilé skenování prohledá soubory aplikace, různé datové složky a zápisy v registru a nabídne nám odstranění všech nalezených.

IObit Unistaller: výběr zbytků programu k odinstalaci

V horní liště najdeme:

 • palec pro Like na Facebooku;
 • volbu Nucená odinstalace zaměřenou na aplikace, které nejdou odinstalovat běžným způsobem, a jejich zbytky a
 • Rozšířená nastavení skrývající Drtič souborů pro nezvratné vymazání, Správce záznamů a jejich export, kontrolu aktualizací, odkaz na Návod k použití v angličtině a Nastavení programu.

IObit Uninstaller: nucená odinstalace problémových programů

IObit Uninstaller závěrem

IObit Uninstaller může být užitečným pomocníkem nejen běžné odinstalace, ale především při odstraňování všelijakých zbytečností zanechaných v aplikačních a datových složkách a v registrech. Pomáhá také odhalit zbytečné pluginy a toolbary jinak užitečných programů, odstranit nepoužívané systémové aplikace a nabízí pomocnou ruku i při odstraňování problémových instalací.

Sám program je nenáročný, jen nechává běžet v procesech monitor odinstalace a iobití proces LiveUpdate.exe. V některých případech IObit Unistaller správně nenachází programové zbytky v systému a registrech, a ani vynucená odinstalace se mu ne vždy podaří. Nutno ale podotknout, že nucená odinstalace často narušuje špatně odhalitelné závislosti v systému, což končí dysfunkcemi systémových částí. Proto ji lze doporučit jen v kritických případech.

Přednosti IObit Uninstaller

 • pokročilé funkce: odinstalace zbytků programu, hromadná a vynucená odinstalace;
 • nový pohled na instalované programy díky filtrům, řazení a hodnocením komunity;
 • přehledný, dostupný v češtině a zdarma.

Nedostatky IObit Uninstaller

 • vždy neplní to, co hlásá - nevynutí odinstalaci, nenajde zbytky programu;
 • neumožňuje spravovat procesy, které v systému spouští;
 • co do funkčnosti lehce zaostává za konkurencí jako je např. Revo Uninstaller Pro.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých...

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama