[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

IObit Uninstaller: pokročilá odinstalace zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit Uninstaller patří do skupiny aplikací suplujících funkci systémového odinstalátoru. Ve srovnání s ním nabízí nejen více informací o instalovaných programech, ale také nové možnosti pohledu na ně a jejich součásti. Navíc dokáže odstranit některé zbytky aplikací a zasáhnout i tam, kde je třeba odinstalaci vynutit.

 

IObit Uninstaller je nainstalován v mžiku

IObit Uninstaller je nainstalován téměř okamžitě - pouze odsouhlasíme licenční podmínky, ne/zvolíme instalaci Advanced SystemCare a cílovou složku. V momentě je instalace hotova a otevírá se základní okno programu.

IObit Unistaller připraven k pokročilé odinstalaci programů, toolbarů a systémových aplikací

Aplikace před námi předestírá na třech kartách seznamy zahrnující Software, Toolbary a pluginy a systémové Aplikace. Ty můžeme navíc filtrovat pomocí boční roletky nabízející:

 • Všechny programy/toolbary a pluginy;
 • Nedávno instalované;
 • Velké programy;
 • Zřídka používané;
 • aktualizace Windows;
 • pluginy pouze pro IE/Firefox.

Dalšími návodnými informacemi jsou distributor programu, datum jeho instalace a verze - u toolbarů ještě jejich hodnocení komunitou uživatelů.

Odinstalace je snadná - vybereme program (či vícero programů při Hromadné odinstalaci) a dáme odinstalovat. IObit Unistaller se ujistí, zda chceme skutečně odinstalovat a nabídne vytvoření bodu obnovy systému.

IObit Uninstaller: nabídka vytvoření bodu obnovy

Poté proběhne Rychlá odinstalace, s kterou se můžeme buď spokojit, nebo využít vyčištění zbytků programu Pokročilým skenováním.

IObit Uninstaller: pokročilé vyhledání zbytků programu

Pokročilé skenování prohledá soubory aplikace, různé datové složky a zápisy v registru a nabídne nám odstranění všech nalezených.

IObit Unistaller: výběr zbytků programu k odinstalaci

V horní liště najdeme:

 • palec pro Like na Facebooku;
 • volbu Nucená odinstalace zaměřenou na aplikace, které nejdou odinstalovat běžným způsobem, a jejich zbytky a
 • Rozšířená nastavení skrývající Drtič souborů pro nezvratné vymazání, Správce záznamů a jejich export, kontrolu aktualizací, odkaz na Návod k použití v angličtině a Nastavení programu.

IObit Uninstaller: nucená odinstalace problémových programů

IObit Uninstaller závěrem

IObit Uninstaller může být užitečným pomocníkem nejen běžné odinstalace, ale především při odstraňování všelijakých zbytečností zanechaných v aplikačních a datových složkách a v registrech. Pomáhá také odhalit zbytečné pluginy a toolbary jinak užitečných programů, odstranit nepoužívané systémové aplikace a nabízí pomocnou ruku i při odstraňování problémových instalací.

Sám program je nenáročný, jen nechává běžet v procesech monitor odinstalace a iobití proces LiveUpdate.exe. V některých případech IObit Unistaller správně nenachází programové zbytky v systému a registrech, a ani vynucená odinstalace se mu ne vždy podaří. Nutno ale podotknout, že nucená odinstalace často narušuje špatně odhalitelné závislosti v systému, což končí dysfunkcemi systémových částí. Proto ji lze doporučit jen v kritických případech.

Přednosti IObit Uninstaller

 • pokročilé funkce: odinstalace zbytků programu, hromadná a vynucená odinstalace;
 • nový pohled na instalované programy díky filtrům, řazení a hodnocením komunity;
 • přehledný, dostupný v češtině a zdarma.

Nedostatky IObit Uninstaller

 • vždy neplní to, co hlásá - nevynutí odinstalaci, nenajde zbytky programu;
 • neumožňuje spravovat procesy, které v systému spouští;
 • co do funkčnosti lehce zaostává za konkurencí jako je např. Revo Uninstaller Pro.

 

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech

Antivirové společnosti každoročně obnovují své produkty. Stejně tak je nabízejí v několika verzích, lišících se počtem zahrnutých funkcionalit. A čas od času nejvyšší řadu buď doplní o nové funkcionality reagujících na vývoj...

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí...

Wondershare Filmora: videoeditor pro každého

Komplexní editory audiovizuálních formátů nebývají zrovna uživatelsky přívětivé. Obsahují nespočet nástrojů skrývajících se pod dalšími nástroji. Jednotlivá nastavení se špatně hledají. Tvůrci často trpí...

Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky

WinOptimizer má Ashampoo v portfoliu už delší dobu. Ostatně programy čistící a udržující Windows v chodu mají vždycky co dělat. Současná podoba WinOptimizeru navíc přináší likvidaci nepopulárních okolností Windows 10 typu telemetrie....


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama