[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

HomePack 3000 - systém programů pro vaši domácnost KE STAŽENÍ

Dnešní recenze bude obsahovat poměrně hodně zajímavých částí, na které se postupně podíváme a všechny si je detailně představíme. Jedná se o aplikaci s názvem HomePack 3000, což je balíček domácích aplikací, které můžete využívat podle své libosti a dalších věcí, které jsou v tuto chvíli to nejlepší, co si můžete přát. Samotná aplikace HomePack 3000 obsahuje další čtyři drobnější aplikace, které jsou níže podrobně sepsány všetně svoji funkčnosti a dalších věcí.

 

Rozhodně je vhodné zmínit, že se jedná o aplikaci, která je celkově určena pro počítače nebo notebooky s operačním systémem Windows, což nebude v dnešní době rozhodně sebemenší problém. Další věc je fakt, že je aplikace placená, nicméně je zde možnost si ji zcela zdarma na omezenou dobu vyzkoušet.

HomePack 3000 - systém programů pro vaši domácnost

Hlavní moduly programu HomePack 3000 jsme pro vás připravili do několika přehledných bodů:

    •    "Domácí účetnictví" Sledujte chod Vaší domácnosti a jednoduše získejte přehledný popis toku Vašich financí. Porovnávejte příjmy a výdaje, zjistěte kde by se dalo uspořit a kdo ve Vaší rodině nejvíce utrácí.

    •    "Bytový architekt" Rozvrhněte si jednoduchým způsobem svůj pokoj. Staňte se designérem Vašeho nejbližšího okolí. Přestavte všechen nábytek podle Vámi zpracovaného návrhu.

    •    "Malý sklad" Potřebujete mít přehled o jakémkoli materiálu, zboží či domácích potřebách? Chcete sledovat jejich pohyby? S programem pro vedení malého skladu není nic snažšího.

    •    "Evidence knih, kazet apod." Máte v domácnosti příliš knih, kazet, CD a dalších různých věcí? Používejte program pro evidenci těchto položek a vždy budete přesně vědět kdo si od vás co půjčil a nevrátil.

Aplikace HomePack 3000 je tedy přesně to, co budete pro svoje domácí použití potřebovat a jelikož se jedná o moderní aplikaci, je zcela jisté, že s ni budete nadmíru spokojeni a to hlavně díky snadnému ovládání a ceně.

 

Ondřej Vomočil, 27.11.2014 07:01

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama