[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

HomePack 3000 - systém programů pro vaši domácnost KE STAŽENÍ

Dnešní recenze bude obsahovat poměrně hodně zajímavých částí, na které se postupně podíváme a všechny si je detailně představíme. Jedná se o aplikaci s názvem HomePack 3000, což je balíček domácích aplikací, které můžete využívat podle své libosti a dalších věcí, které jsou v tuto chvíli to nejlepší, co si můžete přát. Samotná aplikace HomePack 3000 obsahuje další čtyři drobnější aplikace, které jsou níže podrobně sepsány všetně svoji funkčnosti a dalších věcí.

 

Rozhodně je vhodné zmínit, že se jedná o aplikaci, která je celkově určena pro počítače nebo notebooky s operačním systémem Windows, což nebude v dnešní době rozhodně sebemenší problém. Další věc je fakt, že je aplikace placená, nicméně je zde možnost si ji zcela zdarma na omezenou dobu vyzkoušet.

HomePack 3000 - systém programů pro vaši domácnost

Hlavní moduly programu HomePack 3000 jsme pro vás připravili do několika přehledných bodů:

    •    "Domácí účetnictví" Sledujte chod Vaší domácnosti a jednoduše získejte přehledný popis toku Vašich financí. Porovnávejte příjmy a výdaje, zjistěte kde by se dalo uspořit a kdo ve Vaší rodině nejvíce utrácí.

    •    "Bytový architekt" Rozvrhněte si jednoduchým způsobem svůj pokoj. Staňte se designérem Vašeho nejbližšího okolí. Přestavte všechen nábytek podle Vámi zpracovaného návrhu.

    •    "Malý sklad" Potřebujete mít přehled o jakémkoli materiálu, zboží či domácích potřebách? Chcete sledovat jejich pohyby? S programem pro vedení malého skladu není nic snažšího.

    •    "Evidence knih, kazet apod." Máte v domácnosti příliš knih, kazet, CD a dalších různých věcí? Používejte program pro evidenci těchto položek a vždy budete přesně vědět kdo si od vás co půjčil a nevrátil.

Aplikace HomePack 3000 je tedy přesně to, co budete pro svoje domácí použití potřebovat a jelikož se jedná o moderní aplikaci, je zcela jisté, že s ni budete nadmíru spokojeni a to hlavně díky snadnému ovládání a ceně.

 

Ondřej Vomočil, 27.11.2014 07:01

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama