[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

GetWindowText - nechejte si předčítat KE STAŽENÍ ZDARMA

Přečetli jste za svůj život již několik stovek knih a v poslední době vás samotné čtení již moc nebaví? Nicméně nechcete v u vozovkách zakrnět na jednom místě a chcete si dále a dále číst nové knihy? Pokud ano, je tady Pro vás jako stvořená aplikace pro počítače s operačním systémem Windows, která se jmenuje GetWindowText. Pojďme se na ni společně v této recenzi podívat, zaměřit a něco si o ni povědět.


 

Program s názvem GetWindowText je k dispozici zcela zdarma a jedná se o snadno ovladatelnou čtečku textů, která může být pochopitelně i ve vašich počítačích. Ovládání programu GetWindowText je dokonale jednoduché a to v každém svém směru. 

 GetWindowText - nechejte si předčítat
 
Po spuštění programu GetWindowText stačí umístit pouze a jenom kurzor do okna, ze kterého chcete text následně přečíst. Jedná se o velice praktickou a hlavně dokonale funkční věc, kterou si můžete přát. Potom následně stačí pouze stisknout tlačítko v programu GetWindowText, které způsobí čtení zadaného a zvoleného textu. 
 
Ukončení samotné četby realizujete pouhým uvolněním tlačítka myši. Tímto způsobem je také možné čísti text ze stromové struktury adresářů nebo i z jejich seznamu.
 
Program GetWindowText nevyžaduje žádnou instalaci, což je na něm také velice příjemné. Je tedy možné ji přímo pustit z USB disku, což je přenosné zařízení pro data, které budete většina znát.
 
Aplikace s názvem GetWindowText je tedy kompletně zdarma, což je pro většinu uživatelů, kteří mají rádi čtení, ale po nějaké době je třeba bolí oči hodně užitečná aplikace, která umožní dokonalý komfort co se týče předčítání zvoleného textu. Je tedy jedno, zda si necháte od vašeho počítače předčítat nějaké zajímavé články a novinky ze světa, nebo klidně i knihu, nebo třeba nějaké studijní materiály. Vše záleží pouze a jenom na vás.

 

Ondřej Vomočil, 25.04.2014 10:04

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama