[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

G Data AntiVirus KE STAŽENÍ

Antivirus, který není až tak známý, ale řadí se mezi nejlepší dostupné antiviry, co se odhalování škodlivých softwarů týče. Je totiž složen ze dvou samostatných antivirových jader, které pracují individuálně. To z něj dělá velmi mocný nástroj v boji proti internetovým škůdcům.

 

Jeho hlavní předností je jeho dobře navržené a uživatelsky přívětivé rozhraní, čímž je určeno pro všechny ať už náročné či nenáročné uživatele.
 
Na pozadí běží velmi tiše a neruší žádnými zbytečnými notifikacemi, i když jsou zapnuty všechny ochranné prvky. Mezi jeho velké výhody patří, že veškeré aktualizace jsou prováděny automaticky a dokáže také automaticky sledovat provoz HTTP.
Nedělá mu problém zneškodnit jakýkoliv známý ale i neznámý kód a provádí veškerou konstantní virovou detekci. Škůdci, viry a vše ostatní nemá pro G Data Antiviru žádnou šanci.
 
G Data Antivirus získal také ocenění za rok 2013, kdy se v testu nejspolehlivější antivirový program umístil na první příčce a v celosvětovém měřítku je to devátý nejspolehlivější antivir vůbec.
 
Antivir můžete stáhnout z oficiálních stránek výrobce na 30ti denní zkušební verzi. K dispozici jsou všechny produkty na zkoušku po tuto dobu od tohoto výrobce. Co zarazí velkou většinu uživatelů už při instalaci může být, že trial verze antiviru má 260MB, tomu samozřejmě odpovídá i doba instalace, která se na starších a méně výkonných PC může značně protáhnout.
Po úspěšném nainstalování vás G DATA Antivirus vyzve k restartování počítače. Klasicky při každém spuštění PC, vám antivir oznámí, kolik vám zbývá dnů do vypršení zkušební verze.
 
Velmi praktické u tohoto antiviru je také to, že jakmile se vyskytne nějaká hrozba, tak je uložena do seznamu a je na vás, co s ní uděláte. Drtivá většina produktů totiž automaticky hrozbu odstraní, aniž byste to stihli zaregistrovat.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 11:14

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama