[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Free 3GP Video Converter, převod 3GP video formátu KE STAŽENÍ

Skvělý, jednoduchý a hlavně funkční program s názvem Free 3GP Video Converter je nástroj, jak už název může napovědět pro převod video souborů ve formátu 3GP do multimediálních souborů AVI, MP4 nebo samozřejmě MP3.

 

Program má velmi jednoduché ovládání, které zvládne i naprostý začátečník. V nastavení programu si můžete vybrat kvalitu výstupních souborů. Ovládání je opravdu velmi jednoduché a není zde nic, co byste měli zkazit.
 
 Free 3GP Video Converter, převod 3GP video formátu
 
Jednoduše do programu vložíte video, poté nastavíte cílenou složku, kam chcete, aby se vám soubor uložil, dále si vyberete, do jakého formátu chcete, aby se soubor vytvořil a v poslední řadě kvalitu. To je vše. Poté pouze kliknete na tlačítko Convert a vše program udělá za vás. Rychle a především jednoduše.
 
Program nám nabídne nejen přehledné a jednoduché grafické rozhraní, ale také lokalizaci (bohužel) pouze anglického jazyka. Ale s nastavováním programu nebudete mít žádný problém. K nastavování toho je po málu a jsou to základní slovíčka, která určitě budete znát.
 
Společnost DVD Video Soft Limited tento program dává volně ke stažení zdarma různě na internetu, takže za něj nebudete muset vytahovat peněženku a platit. Kompatibilita je jasná. Windowsy od Vist po nejnovější Sedmičky a Osmičky vám program v pohodě přelouskají, takže se není čeho obávat.
 
Jak jsem již řekl. Program umí pouze to, co je zde zmíněno. Nic víc od něj nemůžete očekávat. Pokud hledáte program i na střih, či cokoliv jiného, od toho tu jsou další programy. Proto jakmile hledáte slušný konvertor pro převod 3Gp na jiné formáty, určitě zkuste právě Free 3GP Video Converter, mohl by být jednou ze správných variant.

 

Ondřej Vomočil, 05.06.2014 05:28

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama