[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Font Creator - tvoříme si vlastní font KE STAŽENÍ

Jak jistě víte, ve vašem počítači je hned několik stovek a možná i tisíc různých fontů a druhů písma, které jsou vám k dispozici a člověk si s nimi může dělat prakticky co chce. Používat je pro různé dokumenty, dělat s nimi další věci a používat je dle svého uvážení. Ale postupem času vám tyto fonty přestanou stačit a budete si chtít dejme tomu udělat nějaké vlastní. To jde velice snadno a poměrně i rychle v aplikaci s názvem Font Creator, kterou si zde dnes společně popíšeme a ukážeme. Pojďme se do toho rovnou pustit.

 

Aplikace s názvem Font Creator je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows, kdy je celá zpoplatněná - jelikož její samotný vývoj trval poměrně hodně dlouhou dobu, kterou do něj hned několik lidí investovalo. Nicméně skvělá zpráva je ta, že si každý uživatel může stáhnout verzi na vyzkoušení, díky které si řekne zda má cenu si aplikaci dále zakoupit, nebo ne.
Font Creator - tvoříme si vlastní font
 
Jedná se tedy o malý grafický editor, který je připravený sám o sobě pro tvorbu písma a to doslova a do písmene pomocí pixelů, které člověk dává dohromady a podle toho si také celkově určuje svoje další působení a tvoření fontů.
 
Zde je dobré mít kreativního ducha, díky kterému si člověk může skvěle vyhrát s vlastním fontem, který pochopitelně po vytvoření může vesele dále používat a to pro svoje účely a použití. Pro komerční účely by musel být font otestován a zpoplatněn nějakou licencí.
 
Pokud tedy v sobě máte nějakého grafického ducha a chcete si vytvořit dokonale jednoduché a použitelné fonty a druhy písma, rozhodně je ta nejlepší chvíle právě teď, což sami jistě zjistíte, což je asi to nejlepší, co si můžete přát.
 
Díky tomu si každý může tvořit dokonalé druhy písma, které například z nějakého důvodu potřebuje a nebo je jenom chce zkoušet.

 

Ondřej Vomočil, 24.06.2014 21:15

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama