[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

FlvDown, program pro stahování Flash videí KE STAŽENÍ

Velmi malá, pro váš počítač nenáročná aplikace, která má ovšem velký efekt. Stahuje totiž Flash videa z webových stránek. Jakmile tedy často navštěvujete stránky, jako jsou YouTube, Imeem, Pandora, RapidShare a používáte primárně nastavený webový prohlížeč od Microsoftu Inernet Explorer, tak právě tento manažer bude něco pro vás a ihned si ho oblíbíte.

 

Jakmile ho otevřete, ihned máte k dispozici náhled o stahovaných videích s informacemi, jako jsou velikost souboru, procenta stažení, místo ukládání a další. Dále pak náhled na informace o již stažených videích a informace o videích, která se nepodařilo stáhnout. Takže klasika, u čeho sjte zvyklí u programů podobného typu.
 FlvDown, program pro stahování Flash videí
 
Program disponuje také přehledným uživatelským rozhraním, které je radost používat a dívat se na něj. Kompatibilita zde je opravdu s velikou spoustou online serverů s multimediálním obsahem. Mezi další funkce programu patří také například konvertování videí nebo staženého obsahu z formátu flv do mp3 a mnoho dalšího.
 
Program je kompletně lokalizován do anglického jazyka, takže češtiny se zde bohužel nedohledáte. Aplikace je shareware, takže si jej můžete volně stáhnout a pokud se vám nadále bude líbit a budete ji využívat, tak si ji za necelých 600 korun musíte koupit.
 
Není to aplikace zdarma, ale je opravdu velmi skvělá. Nemusíte se bát, že byste program nenainstalovali i například na starší Windowsy. Kompatibilita je velmi široká například i se starýma XPčkama.
 
Konkurence podobného druhu programu je na internetu veliká spousta, některé jsou zdarma, některé placené, některé mají méně, některé více funkcí. Většina jich ale umí totéž, stáhnout videa z populárních multimediálních serverů.

 

Ondřej Vomočil, 01.06.2014 20:33

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama