[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

FlexPaper Desktop Publisher, vytvoří PDF publikace na internet KE STAŽENÍ

FlexPaper Desktop Publisher je velmi praktická aplikace, která se hodí do všech kanceláří a domcností. Slouží k vytvoření PDF publikací na internet. Pomocí této aplikace můžete tak do PDF dokumentu vkládat videa, obrázky, odkazy a tak vytvořit působivou interaktivní prezentaci.

 

FlexPaper Desktop Publisher také obsahuje intuitivní a přehledné rozhraní, se kterým se opravdu zcela bezproblémově naučí za pár chvil i ti nejméně zkušení uživatelé. Aplikace vám také pomůže rozdělit a optimalizovat vaše prezentace, aby se daly na internetu co nejrychleji a nejsnadněji prohlížet. Hlavním dojmem ale určitě je grafické zpracování, které je opravdu parádní a potěší každé oko.
 FlexPaper Desktop Publisher, vytvoří PDF publikace na internet
 
Při svém spuštění v roce 2009 se FlexiPaper dostal velmi rychle do sféry populárních programů a u uživatelů získal velikou oblibu. V dnešních dobách s novějšími technologiemi, už to není takové, ale stále je to skvělý pomocník.
 
Instalační soubor má okolo 30MB a je to velmi udržovaný projekt. To znamená, že aktualizace jsou velmi časté, tudíž vám žádné novinky neuniknou. Samozřejmostí je kompatibilita se všemi dostupnými operačními systémy od Microsoftu. Od nejstarších po ty nejnovější.
 
Aplikace je také dostupná pro operační systém od Applu – Mac a nyní nově je také dostupná mobilní verze aplikace. Tudíž tento program od společnosti Devaldi se drží moderních trendů a jde s dobou. Protože zobrazení na mobilních telefonech určitě jen prospěje.
 
Jestli potřebujete kvalitní a velmi udržovanou aplikaci jak na vás počítač, tak pro mobilní zařízení, určitě neváhejte a zkuste právě FlexPaper Desktop Publisher právě od společnosti Devaldi. Velmi známý a populární program to určitě nebude jen tak.
 
 

 

Ondřej Vomočil, 12.05.2014 09:45

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama